Akedemik Personel:
KPSS Sonuçları 2012 Tıkla Öğren ÖSYM

ÖSYM 2012 KPSS Sınav Sonuçları 2012 KPSS Sonuçları ,  2012 KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sonuçları , 2012 KPSS A Grubu ve Öğretmenlik Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak
ÖSYM, KPSS sonuçlarını bir hayli geciktirdi. KPSS’ye giren adaylar tepkili, bugün 11 Ağustos fakat ortada hala sonuç yok. Lisans düzeyi KPSS Sonuçlarının 11-12 Ağustos 2012 Cumartesi ya da Pazar günü açıklanması da ihtimaller arasında. Hüseyin ÇELİK, Twitter hesabından açıklama yaptı ve sonuçların 1-2 gün içinde açıklanacağını duyurdu. Bu durumda 11 Ağustos Cumartesi ya da 12 Ağustos Pazar günü KPSS sonuçları açıklanabilir. KPSS Sonuçları Öğrenme Adresi Buradan Öğrenebilirsiniz ….
 
 
ÖSYM 2012 KPSS Sınav Sonuçları , AÇIKLANIR AÇIKLANMAZ SİTEMİZDE OLACAKTIR TAKİP EDİNİZ...
 

KPSS A Grubu ve Öğretmenlere yönelik KPSS 7 ve 8 Temmuz 2012 tarihlerinde yapıldı. Peki 7-8 Temmuz 2011 KPSS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak
2012 Lisans Düzeyi KPSS Sonuçlarının ÖSYM tarafından bugün ya da yarın açıklanmasını beklemekteyiz. KPSS Sınav sonuçlarının neden geciktiği tartışması konusu oldu. Kopya iddiaları KPSS sonuçlarının açıklanmasını geciktirmiş olabilir. 2012 KPSS sonuçlarınızı aşağıdaki ekrandan sorgulayabileceksiniz.
Çelik: KPSS 1-2 gün içinde açıklanacak ( Hafta Sonu da Açıklanabilir )
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Twitter hesabından attığı tweet’te, (11 Ağustos 2012)  “Yetkililerle görüştüm, KPSS sonuçları bir iki gün içinde açıklanacak. Şimdiden sonuçların gönlünüze göre olmasını diliyorum” diye yazdı.
 
 
2012 KPSS sınav sonuçlarının bir iki gün içinde açıklanması bekleniyor. ÖSYM’den 2012 KPSS lisans sınav sonuçları tarihi hakkında resmi açıklama yapılmadı.
2012 KPSS lisans sınav sonuçları geçen seneki yapılan sınavdan sonra 1 ay içerisinde açıklanmıştı. Adaylar sınav sonuçlarının neden hala açıklanmadığı soruyor. Sonuçlar açıklanır açıklanmaz memurlar.biz' de bu sayfada yer alacak.
 
KPSS A Grubu ve Öğretmenlere yönelik 2012 KPSS sınavı 7 ve 8 Temmuz 2012 tarihlerinde yapılmıştı. Peki  2012 KPSS Sonuçları Ne Zaman Açıklanacak?
Bir önceki KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınav sonuçların geçen sene 29 Temmuz tarihinde açıklanmıştı.  2012-KPSS Sınavına giren adaylar “2012-KPSS Sınav Sonuçları” nı sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyorlar. KPSS Sınav sonucu kısa bir zaman içinde açıklanmasını bekliyoruz.
Sınav sonuçları açıklandığında ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden öğrenebileceksiniz.
ÖSYM 2012 KPSS sınav sonucunu ne zaman açıklayacağı konusunda en azından bir açıklama yaparak sonucu bekleyen adayları rahatlatabilir. Çünkü adayların heyecanı sınav sonucunun açıklanmasıyla bitmiyor. Daha sonrasında 2012 KPSS Sınav Sonuçları ile tercih dönemine girilecek ki bu sınav sonucunu beklemekten daha heyecan verici olacaktır.
2012 KPSS Sınav Sonuçları Bu Sayfada Olacak …
2012-KPSS Sınav Sonuçları ile ilgili olarak yorumlarınızı aşağıda yazabilirsiniz.
 
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×

ÖYP başvuruları başladı
Bin 165 kadronun yer aldığı ÖYP tercih işlemlerine başvurular, bugün alınacak

Haberi Oku