banner374
26 Nisan 2016 Salı 18:25
29 Nisan Cuma Okullar Tatil Mi?
 29 Nisan Cuma Okullar Tatil Mi?  Yarın okullar tatil mi? Çarşamba ve perşembe okul var mı? Hangi sınıflara tatil? 27 Nisan Çarşamba ve 27 Nisan Perşembe Okullar Tatil Mi? Yarın TEOG var, hangi sınıflara okullar tatil? 27-28 Nisan'da TEOG sebebiyle tatil olan okullar ve sınıflar hangileri? Detaylar haberimizde...

TEOG 2. dönem sınavları nedeniyle yarın ve perşembe günü Türkiye genelinde tüm ortaokullar kapalı. 27 Nisan çarşamba ve 28 Nisan Perşembe günleri 5, 6 ve 7'nci sınıflar tatil olacak. İlkokul ile ortaokulların aynı bahçe ve binada eğitim verdiği okullarda yarın ve perşembe günü ilkokullar da tatil olacak. 29 Nisan Cuma günü ise eğitime yeniden başlanacak. 

Teog sınavları ne zaman 29 nisan okullar tatil mi2'nci dönem TEOG sınavı 27-28 Nisan'da, 1 milyon 174 bin 427 öğrencinin katılımıyla gerçekleştirilecek. 2'inci dönem TEOG sınavı sonuçlarının ise Haziran ayında açıklanması bekleniyor.

TEOG sınavına giremeyen ve geçerli mazeretini belgelendirenler öğrenciler, 14-15 Mayıs'ta mazeret sınavlarına girebilecek.

Öğrenciler, yarın günü yapılacak birinci oturumda Türkçe, matematik, din kültürü ve ahlak bilgisi, Perşembe günü ise ikinci oturumda fen ve teknoloji, TC İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük ile yabancı dil derslerinden sınava girecek.
banner182
Anahtar Kelimeler:
nisan cuma okullar tatil mi
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
TUBA YAMAN 8 ay önce

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa matamati̇k çoooooooooooooook zordu