banner374
07 Haziran 2016 Salı 21:58
4-5 Haziran tarihli AÖF soruları ve cevapları yayımlandı
 AÖF soru ve cevapları bu akşam yayınlandı. Geçtiğimiz hafta sonu sınava giren açıköğretim öğrencileri, merakla sınavın soru ve cevaplarını yayınlanmasını bekliyordu. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) öğrencileri 4 - 5 Haziran tarihleri arasında bahar dönemi dönem sonu sınavına girmiştiler. Binlerce öğrenci tarafından merakla beklenen AÖF soru ve cevaplarına haberimizdeki linkten erişebilirsiniz. Aşağıdaki verdiğimiz linke tıklayarak AÖF e kampus sistemine giriş yaparak sınav soru ve cevap anahtarına ulaşmanız mümkün.
AÖF soru ve cevaplarına erişim için Tıklayınız

AÖF SINAV SORU VE CEVAPLARI YAYIMLANMASI

Geçmiş yıllardan günümüze kadar yapılmış açıköğretim sınavlarının sorularına Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sınav Yayınlama Sisteminden erişebilirsiniz. http://sinav.eogrenme.anadolu.edu.tr adresinden TCKN ve şifrenizle oturum açarak çıkmış sınav sorularına bakabilir ve cevap anahtarı kısmından soruların doğru cevaplarını görebilirsiniz.

AÖF SINAV SONUÇLARI

AÖF Sınav sonuçları, sınav tarihinden itibaren yaklaşık 20 gün içinde Öğrenci Girişi sayfadan açıklanmaktadır. Sınav sonuçları öğrencilerin adreslerine ayrıca postalanmamaktadır.
banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol