banner374
30 Ekim 2014 Perşembe 14:00
Açıköğretim Akademik Danışmanlık Dersi Başlıyor

 Açıköğretim Akademik Danışmanlık dersleri Eskişehir'de 3 Kasım 2014 tarihinde başlayacak. Açık Öğretimde okuyanlar yıl sonunda puanlarını kazanacaklar.

Anadolu Üniversitesi’nin Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dahilinde eğitim ve öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik yüzyüze Akademik Danışmanlık Derslerinin Güz Dönemi, Anadolu ve Eskişehir Osmangazi Üniversiteleri kampüslerinde 3 Kasım 2014 Pazartesi günü başlayıp, 23 Ocak 2015 Cuma günü sona erecek.



Anadolu Üniversitesi’nin Merkezi Açıköğretim ve Uzaktan Eğitim Sistemi dahilinde eğitim ve öğretim yapan Açıköğretim, İktisat ve İşletme Fakülteleri öğrencilerine yönelik Türkiye genelinde 96 merkezde sürdürülen Akademik Danışmanlık dersleri, öğrenilmesinde güçlük çekilen bazı derslerin yüz yüze işlenmesini sağlıyor.



Öğrenci kimliklerini göstererek hiçbir ücret ödemeksizin derslere katılabilecek öğrenciler için devam zorunluluğu da bulunmuyor.



Öğrenciler, hafta içi akşam saatlerinde gerçekleştirilecek derslerin yapılacağı derslikleri, derslerin gün ve saatlerini Ekim ayının son haftasından itibaren AÖF Eskişehir Bürosundan veya www.anadolu.edu.tr adresinde bulunan Açıköğretim başlığı altındaki “Akademik Danışmanlık Hizmetleri” bölümünü inceleyerek öğrenebilirler.



Eskişehir’de 3 Kasım 2014 Pazartesi günü başlayacak Akademik Danışmanlık dersleri 31 Aralık 2014 ve 1 Ocak 2015 günleri dışında 23 Ocak 2015 Cuma günü akşamına kadar kesintisiz devam edecektir.



2014 – 2015 Öğretim Yılı Güz Dönemi’nde Akademik Danışmanlık kapsamında yüz yüze öğretimi yapılacak 12 ders şunlardır:



Matematik I

Genel Muhasebe I

İktisada Giriş I

Osmanlı Türkçesine Giriş I

Eski Türk Edebiyatı’na Giriş: Biçim ve Ölçü

Mikro İktisat

İstatistik I

Maliyet Muhasebesi

Türk Vergi Sistemi

Denetim

Finansal Yönetim I

İngilizce I

banner182
Son Güncelleme: 30.10.2014 14:05
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol