banner374
07 Nisan 2015 Salı 09:38
AK Parti Adana-Adıyaman-Afyon Milletvekili Aday Listeleri
Ak Parti aday listeleri belli olmaya başladı. Ak PArtinin şu ana kadar belli olan listelerden bazıları da, Ak PArti Adana-Adıyaman-Afyon milletvekili aday listeleri.  Ak Parti'nin 7 Haziran'da Adana-Adıyaman-Afyon'dan aday göstereceği milletvekili listesi tam anlamıyla belli oldu. Ak Parti Adana-Adıyaman-Afyon milletvekili aday listesini öğrenmek isteyenler bu haberimizi mutlaka okusunlar. 

7 haziran'da Türkiye genelinde yapılacak olan milletvekili seçimleri için Ak Parti adaylarını belirledi. Ak Partinin 7 hazirandaki seçimlere hangi isimlerle katılacağını mebpersonel.com dan öğrenebilirsiniz.

Mebpersonel.com olarak Ak Partinin bütün illerden kimleri aday göstereceğini sizlere duyuruyoruz. Ak Parti Adana-Adıyaman-Afyon milletvekili aday listesini merak edenler bu haberimizi mutlaka okusunlar. Ak Parti Adana-Adıyaman-Afyon dan hangi isimlerle seçimde boy gösterecek? Ak Parti Adana-Adıyaman-Afyon dan kimleri milletvekili adayı olarak gösterdi?

Ak Parti il il milletvekili aday listeleri yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Açıklanan iller arasında Adana-Adıyaman-Afyon da bulunuyor. Ak Parti Adana-Adıyaman-Afyon milletvekili aday listesi kesinleşti. Ak Parti'nin Adana-Adıyaman-Afyon milletvekili aday listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Adana-Adıyaman-Afyon illerimizden bir çok kişi milletvekili aday adayı oldu. fakat bunlardan yalnız belli isimler milletvekili adayı seçildiler. Bu isimler mebpersonel.com ile tüm Türkiye'ye duyuruluyor. Ak Partinin Adana-Adıyaman-Afyon illerinden milletvekili adayı olarak gösterdiği isimlere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

AK PARTİ ADANA MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ ADIYAMAN MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ AFYON MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.


Mebpersonel.com
ÖZEL HABER

banner182
Son Güncelleme: 06.04.2015 23:57
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol