banner374
07 Nisan 2015 Salı 09:55
AK Parti Hakkari-Hatay-Isparta Milletvekili Aday Listeleri
 Ak Parti aday listeleri belli olmaya başladı. Ak Partinin şu ana kadar belli olan listelerden bazıları da, Ak Parti Hakkari-Hatay-Isparta milletvekili aday listeleri. Ak Parti'nin 7 Haziran'da Hakkari-Hatay-Isparta'dan aday göstereceği milletvekili listesi tam anlamıyla belli oldu. Ak Parti Hakkari-Hatay-Isparta milletvekili aday listesini öğrenmek isteyenler bu haberimizi mutlaka okusunlar. 

7 haziran'da Türkiye genelinde yapılacak olan milletvekili seçimleri için Ak Parti adaylarını belirledi. Ak Partinin 7 hazirandaki seçimlere hangi isimlerle katılacağını mebpersonel.com dan öğrenebilirsiniz.

 Ak Parti il milletvekili aday listeleri açıklanmaya başladı.Ak Parti il milletvekili aday listesine sitemiz Mebpersonel.com adresinden ulaşabilirsiniz.
Ak Parti aday listeleri arasında Hakkari-Hatay-Isparta illeride bulunmaktadır.Ak Parti Hakkari-Hatay-Isparta illerinden hangi adayları seçti? Hakkari-Hatay-Isparta.

Bu 3 ilimizden Ak Parti Milletveliki adayı altında birçok kişi Milletvelliği aday adaylığına başvurdu. Yanlız sadece belirli adaylar milletveli adayı seçildi.Bu isimlere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.Mebpersonel sitesi olarak Türkiye'ye bu aday listelerini güncel olarak duyuruyoruz.Ak Parti Milletvekilleri adaylarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.AK PARTİ HAKKARİ MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ HATAY MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ ISPARTA MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.


Mebpersonel.com
ÖZEL HABER


banner182
Son Güncelleme: 07.04.2015 00:06
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol