banner374
07 Nisan 2015 Salı 09:45
AK Parti Kayseri-Kırklareli-Kırşehir Milletvekili Aday Listeleri
 Kayseri-Kırklareli-Kırşehir Ak Parti Milletvekili Aday Adayları belli oldu mu, Ak Parti Kayseri-Kırklareli-Kırşehir Milletvekili Adayları haberimizde olacak! Ak Parti Kayseri-Kırklareli-Kırşehir Milletvekili Aday listeleri ne zaman açıklanacağı merak ediliyordu. AK Parti Kayseri-Kırklareli-Kırşehir Milletvekili Aday Listesi belli oldu! Kayseri-Kırklareli-Kırşehir Ak Parti Milletvekili Aday Adayları belli oldu mu, Ak Parti Kayseri Milletvekili Aday Adayları haberimizde olacak!
 
 Ak Parti aday listeleri belli olmaya başladı. Ak Partinin şu ana kadar belli olan listelerden bazıları da, Ak Parti Kayseri-Kırklareli-Kırşehir milletvekili aday listeleri. Ak Parti'nin 7 Haziran'da Kayseri-Kırklareli-Kırşehir'den aday göstereceği milletvekili listesi tam anlamıyla belli oldu. Ak Parti Kayseri-Kırklareli-Kırşehir milletvekili aday listesini öğrenmek isteyenler bu haberimizi mutlaka okusunlar.

7 haziran'da Türkiye genelinde yapılacak olan milletvekili seçimleri için Ak Parti adaylarını belirledi. Ak Partinin 7 hazirandaki seçimlere hangi isimlerle katılacağını mebpersonel.com dan öğrenebilirsiniz.

Bu 3 ilimizden Ak Parti Milletveliki adayı altında birçok kişi Milletvelliği aday adaylığına başvurdu. Yanlız sadece belirli adaylar milletveli adayı seçildi.Bu isimlere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.Mebpersonel sitesi olarak Türkiye'ye bu aday listelerini güncel olarak duyuruyoruz.Ak Parti Milletvekilleri adaylarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

AK PARTİ KAYSERİ MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ KIRKLARELİ MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ KIRŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.


Mebpersonel.com
ÖZEL HABER

banner182
Son Güncelleme: 07.04.2015 00:58
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol