banner374
07 Nisan 2015 Salı 09:51
AK PARTİ Mersin-Kars-Kastamonu Milletvekili Aday Listeleri
 
7 Haziranda yapılacak olan seçime Ak Parti Hani adaylarla çıkacağını belirledi.Ak Parti Mersin-Kars-Kastamonu'dan hangi adayları milletvekili adayı olarak gösterdi.Mersin-Kars-Kastamonu'dan hangi isimler milletvekili adayı olarak boy göstericek...

Mebpersonel.com olarak Ak Partinin bütün illerden kimleri aday göstereceğini sizlere duyuruyoruz. Ak Parti Mersin-Kars-Kastamonu milletvekili aday listesini merak edenler bu haberimizi mutlaka okusunlar. Ak Parti Mersin-Kars-Kastamonu dan hangi isimlerle seçimde boy gösterecek? Ak Parti Mersin-Kars-Kastamonu dan kimleri milletvekili adayı olarak gösterdi?
 
 Bu 3 ilimizden Ak Parti Milletveliki adayı altında birçok kişi Milletvelliği aday adaylığına başvurdu. Yanlız sadece belirli adaylar milletveli adayı seçildi.Bu isimlere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.Mebpersonel sitesi olarak Türkiye'ye bu aday listelerini güncel olarak duyuruyoruz.Ak Parti Milletvekilleri adaylarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ak Parti il il milletvekili aday listeleri yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Açıklanan iller arasında Mersin-Kars-Kastamonu da bulunuyor. Ak Parti Mersin-Kars-Kastamonu milletvekili aday listesi kesinleşti. Ak Parti'nin Mersin-Kars-Kastamonu milletvekili aday listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

AK PARTİ MERSİN MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ KARS MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ KASTAMONU MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.


Mebpersonel.com
ÖZEL HABER
banner182
Son Güncelleme: 07.04.2015 00:32
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol