banner374
07 Nisan 2015 Salı 09:41
AK PARTİ Muğla-Muş-Nevşehir Milletvekili Aday Listeleri
 7 Haziran'da Türkiye büyük bir sınava girecek. Birçok parti bu sınavda birbiriyle yarışacaklar.Bu yarışta hangi isimler ile yer alacakları ise büyük önem taşıyor. Partiler uzun zamandır hangi isimler ile yol alacaklarını tespit etmek için çalışmalar yürütüyordu. O Çalışmalar tamalandı. Partilerin milletvekili aday listeleri yavaş yavaş açıklanıyor.

Mebpersonel.com olarak Ak Partinin bütün illerden kimleri aday göstereceğini sizlere duyuruyoruz. Ak Parti Muğla-Muş-Nevşehir milletvekili aday listesini merak edenler bu haberimizi mutlaka okusunlar. Ak Parti Muğla-Muş-Nevşehir'den hangi isimlerle seçimde boy gösterecek? Ak Parti Muğla-Muş-Nevşehir'den kimleri milletvekili adayı olarak gösterdi?

7 Haziranda yapılacak olan seçime Ak Parti Hani adaylarla çıkacağını belirledi.Ak Parti Mersin-Kars-Kastamonu'dan hangi adayları milletvekili adayı olarak gösterdi.Mersin-Kars-Kastamonu'dan hangi isimler milletvekili adayı olarak boy göstericek...

Muğla-Muş-Nevşehir illerimizden bir çok kişi milletvekili aday adayı oldu. fakat bunlardan yalnız belli isimler milletvekili adayı seçildiler. Bu isimler mebpersonel.com ile tüm Türkiye'ye duyuruluyor. Ak Partinin Muğla-Muş-Nevşehir illerinden milletvekili adayı olarak gösterdiği isimlere aşağıdaki bağlantılardan ulaşabilirsiniz.

AK PARTİ MUĞLA MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ MUŞ MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ NEVŞEHİR MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.


Mebpersonel.com
ÖZEL HABER

banner182
Son Güncelleme: 07.04.2015 01:20
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol