banner374
07 Nisan 2015 Salı 09:40
AK PARTİ Niğde-Ordu-Rize Milletvekili Aday Listeleri
 31 Partinin katılacağı Genel Seçimlere kısa bir süre kaldı, partiler milletvekili adaylarını yavaş yavaş belirlemeye başladılar bile. Türkiye genelinde çeşitli kaynaklara dayanılarak hazırlanmış 2015 Genel Seçimleri Milletvekili Adayları listesi aşağıda verilmiştir. 2015 Genel Seçimleri Ne Zaman Yapılacak, AK Parti'nin Milletvekili Aday Listesi Belli Oldu işte bu ve benzeri sorularınıza haberimizde cevap bulabilirsiniz. 31 Partinin katılacağı Genel Seçimlere kısa bir süre kaldı, partiler milletvekili adaylarını yavaş yavaş belirlemeye başladılar bile. Türkiye genelinde çeşitli kaynaklara dayanılarak hazırlanmış bir çok ilin aday adayı listesi resmi olmayan kaynaklarda bulunmaktadır. 

Ak Parti Niğde-Ordu-Rize milletvekili adayları olarak kimleri gösterdi? Hani isimler Ak Parti Niğde-Ordu-Rize milletvekili adayı olarak karşımıza çıkacak? Tüm sorularınız cevabı bu haberimizdedir.

 7 haziran'da Türkiye genelinde yapılacak olan milletvekili seçimleri için Ak Parti adaylarını belirledi. Ak Partinin 7 hazirandaki seçimlere hangi isimlerle katılacağını mebpersonel.com dan öğrenebilirsiniz.

Niğde-Ordu-Rize ilimizden Ak Parti Milletveliki adayı altında birçok kişi Milletvelliği aday adaylığına başvurdu. Yanlız sadece belirli adaylar milletveli adayı seçildi.Bu isimlere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.Mebpersonel sitesi olarak Türkiye'ye bu aday listelerini güncel olarak duyuruyoruz.Ak Parti Milletvekilleri adaylarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

AK PARTİ NİĞDE MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ ORDU MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ RİZE MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.


Mebpersonel.com
ÖZEL HABER

banner182
Son Güncelleme: 07.04.2015 01:31
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol