banner374
07 Nisan 2015 Salı 09:39
AK PARTİ Sakarya-Samsun-Siirt Milletvekili Aday Listeleri
 Ak Partinin 7 Haziran seçimlerinde birlikte yol alacağı isimler de yavaş yavaş netlik kazanıyor. Ak Parti Sakarya-Samsun-Siirt illerinden hangi isimleri aday olarak göstereceğini ilan etti.Ak parti Sakarya-Samsun-Siirt Milletvekili adaylarının isimlerini sayfamızda bulabilirsiniz.

Mebpersonel.com olarak Ak Partinin bütün illerden kimleri aday göstereceğini sizlere duyuruyoruz. Ak Parti Bursa-Çanakkale-Çankırı milletvekili aday listesini merak edenler bu haberimizi mutlaka okusunlar. Ak Parti Sakarya-Samsun-Siirt den hangi isimlerle seçimde boy gösterecek? Ak Parti Sakarya-Samsun-Siirt'den kimleri milletvekili adayı olarak gösterdi?

Bu 3 ilimizden Ak Parti Milletveliki adayı altında birçok kişi Milletvelliği aday adaylığına başvurdu. Yanlız sadece belirli adaylar milletveli adayı seçildi.Bu isimlere aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.Mebpersonel sitesi olarak Türkiye'ye bu aday listelerini güncel olarak duyuruyoruz.Ak Parti Milletvekilleri adaylarına aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ak Parti il il milletvekili aday listeleri yavaş yavaş açıklanmaya başladı. Açıklanan iller arasında Kocaeli-Konya-Kütahya da bulunuyor. Ak Parti Sakarya-Samsun-Siirt milletvekili aday listesi kesinleşti. Ak Parti'ninSakarya-Samsun-Siirt milletvekili aday listesine aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

AK PARTİ SAKARYA MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ SAMSUN MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.

AK PARTİ SİİRT MİLLETVEKİLİ ADAY LİSTESİ

1.

2.

3.


Mebpersonel.com
ÖZEL HABER
banner182
Son Güncelleme: 07.04.2015 01:39
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol