banner406
banner396
14 Kasım 2014 Cuma 23:48
Ankara MEM'den Açıklama Bekleniyor
 İki gündür basına yansıyan olumsuz haberler sonrası gözler Ankara Milli Eğitim Müdürlüğü'ne çevrildi. "Erdoğan’a “Hırsız” Diyen Müdüre Yükseltme" haberi ve bu gün basına yansıyan "Başörtülüyü Ele, Dekolteli Biracıyı Ata" haberi sonrası Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü'nün açıklama yapması bekleniyor.
Başörtülüyü Ele, Dekolteli Biracıyı Ata
Sosyal medya üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’a “hırsız” diyen okul müdürünün önce görevden alınıp daha sonra ise yükseltilerek kritik bir göreve getirilmesinin ardından, başörtülü müdür adaylarının tamamının elendiği ileri sürüldü.

Habervaktim.com’a gelen çok özel bilgilere göre,Ankara İl Milli Eğitim’de kimi müdür adaylarının başörtülü oldukları için elendikleri; yüksek notlar verilerek “müdür” atanan öğretmenler arasında ise sosyal paylaşım sayfalarından sürekli alkol alırkenki fotoğraflarını paylaşan isimlerin olduğu iddia ediliyor.

Bu iddialara örnek olarak da, Mamak’ta bir okula müdür olarak atanan bayan öğretmen A.K. gösteriliyor.

Başörtülü müdür adayları 67 gibi puanlar verilip elenirken, 89 puan verilerek müdür atanan A.K.’nın sosyal paylaşım sitelerinde paylaştığı fotoğraflarının öğrencileri için kötü örnek oluşturacağı belirtiliyor.

Sözkonusu fotoğraflarda yeni okul müdürü A.K., dekolteli elbisesi ile dikkat çekiyor ve barlarda alkol alıp, arkadaşları ile eğlenirken görünüyor.

Tüm bu garipliklerin altında İl Milli Eğitim Müdürü’nün imzasının olduğu ifade ediliyor.
Son Güncelleme: 14.11.2014 23:52