banner374
03 Eylül 2015 Perşembe 09:16
Darüşşafaka’da ders zili erken çaldı!
Bir buçuk asırdır eğitimde fırsat eşitliği sunan Darüşşafaka Cemiyeti, Türkiye’nin dört bir yanından bine yakın öğrencinin eğitimini desteklemeye devam ediyor.

152 yıldır eğitimle yaşamları değiştiren Darüşşafaka Cemiyeti’nde 2015-2016 eğitim-öğretim yılı TİM Gösteri Merkezi’nde düzenlenen törenle 1 Eylül’de başladı. Törene ABD İstanbul Başkonsolosu Charles F. Hunter, Darüşşafaka reklam kampanyasına destek veren sanatçı Yalın, gazeteci Cem Seymen ve Darüşşafaka destekçileri katıldı.

darussafaka_acilis_2

Yeni eğitim-öğretim yılı konuşmasında Darüşşafaka’nın sevgi dolu bir aile olduğunu vurgulayan Darüşşafaka Cemiyeti Yönetim Kurulu Başkanı Talha Çamaş, konuşmasının ardından Yalın’a reklam kampanyasına verdiği desteğinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.

İLK DERS CEM SEYMEN’DEN

ABD İstanbul Başkonsolosu Charles F. Hunter yeni eğitim-öğretim yılı için yaptığı konuşmada eğitimin ve Darüşşafaka’nın Türkiye için önemine değindi. 2015-2016 eğitim-öğretim döneminin ilk dersini veren gazeteci Cem Seymen’in yaptığı konuşmanın ardından 5. sınıf korosunun şarkılarıyla ve Darüşşafaka Marşı’yla tören sona erdi.

Sözcü
banner182
Son Güncelleme: 03.09.2015 09:17
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol