banner374
17 Mart 2015 Salı 15:45
Derslerinin Önemini Anlatmak  İçin Video Yaptılar
 Bilişim Teknolojileri Öğretmenleri her kademede bilişim dersinin olması yönünde toplumda bir farkındalık oluşması için halka ulaşma yolunda her gün farklı bir yöntemi deniyorlar. Başarılı da oluyorlar bize göre. Şimdi bir animasyon çıkarmışlar diyorlar ki donanım, yazılım ve dijital okuryazarlık çok önemli her kademede bunların eğitimi verilmeli...

Avrupa giyilebilir teknoloji üretimine geçti biz daha normal teknoloji üretemiyoruz. Teşvik ile sorunu çözeceğimizi sanıyoruz ama birilerinin cebini doldurmaktan başka birşey yapmıyoruz, hep çözüm yolu olan eğitimi atlıyoruz. Artık bir şeylerin değişmesi gerekiyor teknolojiyi daha bilinçli kullanamayan, üretemeyen giyilebilir teknolojiyi üretmez de amacına göre kullanamaz da.

Bilişim Teknolojileri Öğretmeni Özcan Sakar yetkililere soruyor: "Bu ülkede sesimiz neden duyulmuyor, Nihat Doğan kadar değerimiz yok mu Sayın Basın Mensupları, 16 yıl okuduk biz şimdi bilişim çağında bilişim öğretmeninin hakkı yeniyor. 

İşte O video :banner182
Son Güncelleme: 17.03.2015 15:52
Anahtar Kelimeler:
öğretmenDersVideo
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Yusuf Tek 2 yıl önce

ben böyle ezik bir öğretmen grubu görmedim

Avatar
Ne de önemli ya 2 yıl önce

bilişim dersiymiş.

Misafir Avatar
cahil 2 yıl önce @Ne de önemli ya

zır cahil önemsiz mi bilişim dersi? japonyanın abdnin teknolojisine bak türkiyenin teknolojisine bak. yazılım anne karnında öğrenilmiyor küçük yaştaki eğitimle temelleri atılarak öğreniliyor. cahil salak.

Beğenmedim! (0)