banner374
30 Mayıs 2015 Cumartesi 00:33
Eğitimde yenilikçilik ödülleri finaline kalan kurumlar
 Eğitim sisteminde kapsamlı bir şekilde yürütülen yeniden yapılanma çalışmalarının desteklenmesi ve eğitim ve öğretimin niteliğinin yükseltilmesi amacıyla dağıtılacak olan "Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri" ne ülke genelinde 5 kategoride 1047 başvuru yapılmıştır.

Elektronik ortamda yapılan değerlendirmeler sonucu 123 çalışma saha ziyaretine kalma başarısı göstermiştir.

İşte Saha Ziyaretine Kalma Başarısı Gösteren Okullar/Kurumlar

SAHA DEĞERLENDİRMESİNE KALAN İL SAHA DEĞERLENDİRMESİNE KALAN OKUL/KRUM
Adana İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Adana Pınar Madencilik Anadolu Lisesi
Adana Bilim Sanat Merkezi
Adana Şambayadı Ortaokulu
Adana Yaltır Kardeşler Ortaokulu
Adana Seyhan/ Ahmet Sapmaz Ortaokulu
Adana İmamoğlu/İstiklal Ortaokulu
Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Adıyaman Altınşehir Ortaokulu
Adıyaman İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Ağrı Öğretmen Nurgül Gelturan Mesleki ve Teknik And. Li.
Ankara Sincan/Çokören Satılmış Yılmaz Ortaokulu
Ankara Muammer Şahin Ortaokulu
Ankara Eryaman Şehit Rıfat Çelik İlkokulu
Ankara Cayırhan Tugay Ciner Meleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Ankara Yenimahalle /Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Ankara Beytepe Ortaokulu
Ankara Yenimahalle /Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Ankara Çankaya/Beytepe İlkokulu
Ankara Etimesgut/Ata Anaokulu
Ankara Sincan/Sincan Lale Anaokulu
Ankara Pursaklar/Şehit Büyükelçi Danış Tunalıgil Ms.ve Tk. Ls.
Ankara Çankaya/Ankara Üniversitesi Geliştirme Vakfı
Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Antalya Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Antalya Demer İmam-Hatip Ortaokulu
Aydın Bozdoğan/Çamlıdere Şehit Musa Sarısac İlkokulu
Bartın Kızılelma İlkokulu
Bartın Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu
Bartın Budakdüzü İlkokulu
Bingöl Atatürk Anadolu Lisesi
Bolu Göynük/Göynük Ortaokulu
Bursa İnegöl Mediha-Hayri hayrı Çelik Fen Lisesi
Bursa Yıldırım/Işıklar Askeri Hava Lisesi
Bursa Nilüfer İMKB Fen Lisesi
Çankırı Vilayetler Hizmet Birliği Anaokulu
Çankırı Selahattin İnal Güzel Sanatlar Lisesi
Denizli Acıpayam/Acıpayam Anadolu Lisesi
Diyarbakır Ergani/İnkılap İlkokulu
Edirne İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Erzurum Yakutiye/İMKB İnönü İlkokulu
Eskişehir Odunpazararı/Süleymen Havva Kamışlı İlkokılı
Gaziantep Islahiye/Cumhuriyet İlkokulu
Hatay Antakya/Maşuklu Barış Aslan İlkokulu
Hatay İskenderun General Şükrü Kanadlı İlkokulu
İstanbul Vala Gedik Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi
İstanbul Anafartalar İlkokulu
İstanbul Çekmeköy/Sema Bozkır Anaokulu
İstanbul Çekmeköy/Sema Bozkır Anaokulu
İstanbul İSOV-Dinçkök Meleki ve Teknik Anadolu Lisesi
İstanbul Beyoğlu/Namık Kemal İlkokulu
İstanbul Kadıköy/İstanbul Atatürk Fen Lisesi
İstanbul Ataşehir/İstanbul Bilim Sanat Merkezi
İstanbul Bayrampaşa/İstanbul Ticaret Borsası Mesl. Ve T. An. L.
İstanbul Çekmeköy/Sema Bozkır Anaokulu
İstanbul Kartal/Kartal Vali Erol Çakır ÇPAL.
İstanbul Atışalanı İsmetpaşa İlkokulu
İstanbul Güngören Rehberlik ve Araştırma Merkezi
İstanbul Tuzla/Vala Gedik Özel Eğitim Mesleki Eğitim Merkezi
İstanbul Bahçelievler/Orgeneral Eşref Bitlis Ortaokulu
İstanbul Bakırköy/Adalet Anaokulu
İstanbul Bağcılar/Arif Nihat Asya İlkokulu
İstanbul Bahçelievler/Mehmet Akif Mesleki ve Teknik And. L.
İstanbul Çatalca Çok Programlı Lisesi
İstanbul Gaziosmanpaşa/Mevlana Anadolu Lisesi
İstanbul Mevlana Anadolu Lisesi
İstanbul Büyükçekmece/Güzelce Mesleki ve Teknik And. L.
İzmir 14 Eylül İlkokulu
İzmir Karşıyaka/Özel Piri Reis Ortaokulu
İzmir Bornova/Mazhar Zorlu Mesleki ve Tek. And. L.
İzmir İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Karabük Eskipazar İlçe Millİ Eğitim Müdürlüğü
Kayseri Osman Hilmi Kalpaklıoğlu İlkokulu
Kayseri İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Kırıkkale Yahşihan/Organize Sanayi Mesl. Ve tek. L.
Kırklareli Cumhuriyet Ortaokulu
Konya Meram/Şehit Pilot Ayfer Gök Ortaokulu
Kütahya EFED
Kütahya Çavdarhisar/100. Yıl ilkokulu
Kütahya Altıntaş/Çok Programlı Anadolu Lisesi
Manisa Yunusemre/Mesleki ve Teknik And. L.
Mersin İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Mersin Silifke/TOKİ Ortaokulu
Mersin Akdeniz/Abdülkadir Perşembe Vakfı Mes. ve Tek. A.L.
Muğla Fethiye Anadolu İmam-Hatip Lisesi
Nevşehir İncekaralar İlkokulu
Nevşehir İncekaralar İlkokulu
Nevşehir Ürgüp/Kılıçarslan Mesleki ve Teknik Anadolu L.
Rize Derepazarı/İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü
Sivas İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Sivas Atatürk Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi
Tekirdağ Bilim ve Sanat Merkezi
Tokat Alacabal Ortaokulu
Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Tokat Erbaa Anadolu İmam-Hatip Lisesi
Tokat Erbaa Özel Eğitim Uygulama Merkezi II. Kademe
Tokat Almus/Görümlü Şehit Tuncay Coban Ortaokulu
Tokat Almus Çok Programlı Anadolu Lisesi
Tokat Karşıyaka Ortaokulu
Tokat Zile/Iğdır Ortaokulu
Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Tokat Meleki Eğitim Merkezi
Tokat 100. Yıl Zeki-Sıtkı-Akbay İlkokulu
Tokat İl Milli Eğitim Müdürlüğü
Tokat TOKİ İlkokulu
Tokat Tokat Rehberlik Araştırma Merkezi
Tokat Zile/Mehmet Akif İlkokulu
Tokat Pelvne İmam-Hatip Ortaokulu
Tokat 100. Yıl Zeki-Sıtkı-Akbay İlkokulu
Tokat Erbaa/Çoşkun Önder Anadolu Lisesi
Tokat Erbaa/Hacı Fatma Uslu ortaokulu
Tokat Erbaa/Tepeşehir Yatılı Bölge Ortaokulu
Trabzon Akçaabat/100. Yıl İlkokulu
Uşak Sivaslı/Tatar Ortaokulu
Yozgat Aydıncık Ortaokulu
Yozgat Aydıncık Ortaokulu
Yozgat Mehmet Akif Ersoy Ortaokulu
Yozgat Yerköy/Nurdoğdu Ortaokulu
Zonguldak Ereğli/Cumhuriyet Ortaokulu
banner182
Son Güncelleme: 30.05.2015 00:34
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
DENİZ 2 yıl önce

kim hangi kritere göre seçmiş bunları.seçenleri kim seçmiş açıklasınlar bilelim

Avatar
sancho 1 yıl önce

biz de saha ziyaretine kaldık..eksiksiz bir rapor yazdım...ilk değerlendirme rapor ve projenini işlerliğine bakılarak yapılıyor..saha ziyaretinde ise projenin sunumu yapılıyor...uğraştık epeyce bekliyoruz sonuçları