banner374
05 Ocak 2016 Salı 10:14
İstanbul İl Müdürü Muammer Yıldız Talim Terbiye Kurulu Başkanı oluyor
 Geçen günlerde atama kararını Milli Eğitim Bakanı Nabi Avcı, Muammer Yıldız’a sözlü olarak bildirdi fakat bakanlıktan henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Yıldız’ın yerine kimin İstanbul Milli Eğitim Müdürü olacağı henüz açıklanmadı. Hem İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü, hem de TTK Başkanlığı için üçlü kararname gerekiyor. Atama Cumhurbaşkanı, Başbakan ve Bakan imzasıyla yapılabiliyor.

Yıldız, İstanbul’a 24 Eylül 2009’da atanmıştı. 2004-2009 arasında ise Milli Eğitim Bakanlığı TTK Üyeliği ve Başkan Yardımcılığı görevlerini yürütmüştü. Yıldız, Prof.Dr. Emin Karip ile daha önce TTK üyesi olarak birlikte çalışmıştı. Prof. Dr. Karip, TTK Başkanı olurken, Yıldız da İstanbul Milli Eğitim Müdürlüğü’ne getirilmişti. 


HÜRRİYET.COM.TR /Esra ÜLKAR
banner182
Son Güncelleme: 05.01.2016 10:36
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Eren 12 ay önce

Başta Felsefe olmak üzere tüm branşlara hayırlı olur inşAllah

Avatar
sofi 12 ay önce

Öncelikle hayırlı olsun.Felsefe grubu eğitim müfredatında layık olduğu değeri görür inşAllah artık umutluyuz.

Avatar
sahende 12 ay önce

Yeni göreviniz hayirli olsun ins. Rabbim utandirmasin. Atanamayan felsefe grubu olarak sizi tebrik ediyoruz felsefecilerin umudu gün ışığı olmanız dileğiyle..

Avatar
buket 12 ay önce

80-85 gibi yuksek puanlarla evde bekleyen biz FELSEFECİLERİN umudu olmaniz dilegiyle. Hayirli olsun insAllah

Avatar
felsefe candır 12 ay önce

atanamayan felsefe grubu öğretmenleri adına sayin muammer yılmaz'a yeni görevinde başarılar diler hayırlara vesile olmasını umut ederiz.saygılar

Avatar
Felsefe Grubu(Felsefe,Sosyoloji,Psikoloji,Mantık) 12 ay önce

Hayırlı uğurlu olsun inşAllah.Umarız Felsefe Grubu Mezunlarının yıllardır süregelen mağduriyeti son bulur. #Felsefeye2000atama #FelsefeGrubuDersleriZorunluOlsun

Avatar
felsefe 12 ay önce

Felsefe grubu dersleri zorunlu olsun.Her yıl verilen kontenjanlarimiz ortada. InşAllah bu artık son olur. Yıllardır atanamayan bizlerde özlemini duyduğumuz meslegimize kavusuruz.

Avatar
Feride 12 ay önce

Öncelikle hayırlı olsun.21.yy artık felsefe derslerinin seçmeli olması hiçbir mantaliteyle örtüşmez.Daha fazla zaman ve nesil kaybetmeyelim.Önce sevmeyi sonra merak etmeyi sonra öğrenmeyi sevdirelim ve öğretelim.