banner374
19 Şubat 2015 Perşembe 16:44
İstanbul'da Yarın Cuma Günü Okullar Tatil Mi?

İstanbul'da Çarşamba ve Perşembe günleri okullar kar sebebiyle tatil edildi. Peki Cuma günü okul var mı? Okullara kar tatili verilecek mi?

İstanbul'da okullar tatil mi sorusuna İstanbul Valisi Vasip Şahin'den son dakika açıklama geldi. İstanbul Valiliği yarın yani 20 Şubat cuma günü okulların tatil olup olmayacağına akşam karar verecek.

İSTANBUL 'da yarın okullar tatil mi , sorusu canlı yayında İstanbul Valisi Vasip Şahin 'e soruldu. 20 Şubat cuma günü okulların tatil olup olmayacağına İstanbul Valiliği akşam yapacağı değerlendirmeyle karar verecek. İstanbul Valisi Vasip Şahin son dakika açıklamayı A Haber canlı yayınında yaptı. 


İSTANBUL VALİLİĞİ AKŞAM KARAR VERECEK
İstanbul Valisi Vasip Şahin, İstanbul'da yarın okullar tatil olur mu sorusuna ' Bu konuda dikkatli davranıyoruz. Bugünkü hava tahminlerine göre yarın böyle bir ihtiyaç doğmayabilir ama bunu tatil olmayacak, ya da tatil olabilir gibi algılanmasın. Akşam bu konuda tam kararı vereceğiz.' dedi

Vasip Şahin, günlerdir kesik olan elektrikler için de 'planlanmayan elektirk arızalarında vatandaşın bilgilendirilmesi gerekiyor. Çözüm için gayret sarfetmelerini istiyoruz. Şirketler zaman zaman yetersiz kalıyor.' dedi.
banner182
Son Güncelleme: 19.02.2015 16:46
Anahtar Kelimeler:
OkulTatiliKarCumaIstanbul
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
faruk 2 yıl önce

Vali beykoz da da tatil et lütfen yerler buz kayıp düşüyoruz