banner374
06 Nisan 2015 Pazartesi 23:40
Milletvekiliği Aday Listeleri Saat Kaçta Açıklanacak ( 7 Nisan 2015)
Milletvekiliği Aday Listeleri Saat Kaçta Açıklanacak ( 7 Nisan 2015)   7 Haziran Milletvekili Adayları Ne Zaman Belli Olacak? 7 Haziranda yapılacak olan milletvekili seçimleri için partiler çalışmalarını yoğun bir şekilde sürdürüyor. Partiler milletvekili aday adayları arasından, 7 Haziran seçimlerinde gösterecekleri milletvekili adaylarını seçmeye çalışıyorlar. Peki Milletvekili adayları ne zaman belli olacak? İşte cevabı.

Türkiye 7 Haziran günü bir demokrasi sınavı daha verecek. 7 Haziran seçimlerinde Türkiye halkı kendilerini temsil edecek olan milletvekillerini seçecekler. Milletvekili seçimi için partiler yoğun bir şekilde çalışıyorlar. Milletvekili aday adayları arasından en uygun kişileri seçerek milletvekili adayı olarak gösterecekler.

Milletvekili seçimleri için partilerin gösterecek oldukları milletvekili adayları ne zaman belli olacak? Bu haberimizde sizlere bu sorunun cevabını vereceğiz.

7 Haziranda yapılacak olan seçimler için 31 parti yarışa girecek. 31 partinin yarışta hangi isimlerle yol alacağı önümüzdeki günlerde belli olacak. Partilerin 7 Haziranda yapılacak olan seçimlere hangi isimlerle gireceği kesinleştiği an sizlerle paylaşacağız. / Haziran seçimlerinde hangi parti hangi milletvekili adayı ile yarışa katılacak sorusunun cevabı mebpersonel.com da olacak.

AKP, CHP ve MHP hangi ilde hangi kişiyi milletvekili adayı olarak gösterecek? 3 partinin İstanbul, Ankara ve İzmir milletvekili adayları kimler olacak? Hangi partinin hangi milletvekili adayı ile seçimlere gireceğini bu siteden öğreneceksiniz.

Aşağıda vermiş olduğumuz butonlar ile AKP, CHP ve MHP partilerinin hangi isimleri hangi şehirden milletvekili adayı göstereceğini bulabileceksiniz. 7 Haziran seçimlerinde 3 partinin il il milletvekili aday listeleri aşağıda verilmiştir. Bu bağlantılara tıklayarak 7 Haziran seçimlerinde partilerin milletvekili aday listelerine ulaşabilirsiniz.


banner182
Son Güncelleme: 06.04.2015 23:41
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol