banner374
13 Mart 2015 Cuma 13:13
Öğretmen Okul Bastı

 Alınan bilgiye göre, olay Cevdetiye İlkokulu'nda yaşandı. İddiaya göre, o gün okulda nöbetçi öğretmen olan Ahmet Özkan Akgün derse geç girdikleri gerekçesiyle Aslıhan Seyitoğlu, Hilal Tüver, Ali Kılıç isimli öğretmenler hakkında tutanak tuttu.

Tutanak sonrası okul idaresince de üç öğretmenden savunma istendi. Öğretmenlerden Hilal Tüver, durumu Osmaniye Cebelibereket Ortaokulu'nda Beden Eğitimi Öğretmeni eşi Soner Tüver'e anlattı.

OKUL MÜDÜRÜ KENDİNİ ODASINA KİLİTLEDİ

Eşi hakkında tutanak tutulmasına kızan Soner Tüver yanına iki öğretmen arkadaşını da alarak Cevdetiye beldesindeki ilkokula geldi. Eşi hakkında tutanak tutan öğretmen Ahmet Özkan Akgün ile kavgaya tutuşan Soner Tüver, öğrencilerin gözü önünde müdür odasının kapısını tekmeledi. Yaşanan kavga okul bahçesinde devam edince, öğrenciler korkup kaçmaya başladı.

Okul müdürü ise, kendini odasına kilitleyerek, Soner Tüver, Mehmet Yetkin, Ümran Hakan Terzi isimli öğretmenlerden korunmaya çalıştı. Ahmet Özkan Akgün ise daha sonra şahıslardan şikayetçi oldu.

Okulda öğrencilerin gözü önünde yaşanan tüm bu olup bitenler ise güvenlik kameralarına an be an yansıdı.

Yetkililer, olaydan sonra öğretmenler hakkında inceleme başlatıldığını bildirdi.

SELÇUK SAVRAN

 İhlas Haber Ajansı
banner182
Son Güncelleme: 13.03.2015 13:16
Anahtar Kelimeler:
öğretmenOkulBastı
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
atın 2 yıl önce

okul basan öğretmeni en ağır şekilde cezalandırılmalı.ibreti alem olmalı.

Avatar
Engin 2 yıl önce

böyle tutanak tutmak meselelere at gözlüğüyle bakmak nedir yahu çocukmu var kaşınızda nasıl idarecisiniz siz nasıl nöbetçi öğretmensiniz insanlıktan nasibinizi almadınız mı siz nerede vicdanınız

Avatar
kadir 2 yıl önce

bu olay olalı bir sene oldu...sanki bugün olmuş gibi yayın yapılması manidar.