banner374
16 Ekim 2014 Perşembe 01:03
ÖSYS ek yerleştirme için tarih uzatıldı
  ÖSYS ile yerleşen öğrenciler için kayıt süresi uzatıldı. Ek yerleştirme ile yerleştirilen binlerce öğrenci Üniversitelerin başlamasından yaklaşık 4-5 hafta sonra Eğitimlerine başlayabilecek. Ulaşım ve teknik sebeplerden dolayı ek yerleştirme için kayıtlar uzatıldı.

 Kayıtların uzatıldığı tarih Üniversite ve Fakültelere göre değişiklik göstermektedir. Ek yerleştirme ile Üniversiteye kayıt yaptıracak öğrencilerin ilgili Fakültenin öğrenci işlerini arayıp bilgi alması gerekmektedir. Kayıt işlemlerinin uzatılmasının doğuda son günlerde yaşanan sıkıntılı olaylardan dolayı insanların dışarı bile çıkamadığı iddiasıyla uzatıldığı savunuluyor. Mebpersonel.com ÖSYS ile ek yerleştirme ile yerleşen öğrencilerin sorunlarını takip edip gündemde tutmaya devam edecek.

Bu yazı/haberin tüm hakları Mebpersonel.com'a aittir. İzinsiz herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz. İhlal edenlere yasal takip uygulanır.
banner182
Son Güncelleme: 16.10.2014 01:17
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol