banner374
05 Mayıs 2015 Salı 20:46
Seçmene eğitim alanında ne vaat ediyorsunuz?
Seçmene eğitim alanında ne vaat ediyorsunuz?

Bakan Avcı: AK Parti hükümeti olarak, eğitimde de genel olarak siyasetin bütününde de öncelikle, istikrarı vaat ediyoruz. 13 yılda ne kazandıysak, istikrar ve güven sayesinde kazandık. Büyük ölçüde, fiziki alt yapı bakımından bir düzene girdi. Önümüzdeki dönemde, öğretmen niteliğinin arttırılması için çok ciddi programlarımız var. Öğretmenlerin hizmet içi eğitimleri, yeni alınan öğretmenlerimizin mesleki eğitimleri... Öğretmenlik aynı zamanda bir sanat. Öğretmen, öğretmen gölgesinde yetişir. Tecrübeli öğretmenlerimizin genç öğretmenlerimize yol göstermesini programlıyoruz. Müfredatla ilgili düzenlemelerimiz var. Baştan aşağı yeniliyoruz.

Özellikle, CHP'nin kampanyası çok modası geçmiş, astı astarı olmayan şeyler olarak geliyor. Türkiye kimin ne yaptığını görüyor, bunları tartabilecek demokratik olgunluk içinde. Seçmeni saf insanlardan oluşan bir kitle gibi görmek, seçmene de hakaret. Bir gökteki Ay'ı vaat etmedikleri kalıyor.

TRT Haber
banner182
Son Güncelleme: 05.05.2015 20:47
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
fizikk 2 yıl önce

Sizin yapamadıklarınızı chp yapacak eminim bueğitim sisteminden daha beteri yok bizim içinnn onun için chpy i destekliyor ve güvenioruzzz