banner374
22 Nisan 2015 Çarşamba 23:34
Survivor All Star Kim Elendi Turabi mi Bozok mu Özlem mi?

 Survivor All Star'da Hasan ve Bozok elenme adayı olmuşlardı. Ancak Hasan sms oylarında haftanın birincisi oldu ve tüm dengeleri değiştirdi. Hasan elenmek üzere Turabi'nin adını söyleyerek şok etkisi yarattı. Kim elenecek? Bozok mu Turabi mi? Survivor All Star dengeler bir anda değişti. Haftanın birincisi olan Hasan elenmek üzere Turabi'nin adını verdi. Turabi elenebilir. Gergin konseyde kim elenecek? Nadya'nın verdiği isim ve sms sıralaması...

Nadya sembolün sahibi olduğu için Turabi ve Bozok karşısına bir kişi daha çıkardı. Nadya Özlem diyerek Turabi ve Bozok karşısına bir isim daha çıkardı. Turabi Bozok ve Özlem arasında sms sıralamasına bakılarak kimin eleneceğine karar verilecek.. Acunn.com'da verilen sms sıralamasına göre Özlem en az oyu alarak elenen yarışmacı oldu.

İşte Acunn sms oyları sıralaması
8 nadya
7 özlem
6 begüm
5 sahra
4 bozok
3 hilmicem
2 turabi
1 hasan

Survivor All Star 21 Nisan Salı Hasan Bozok kavgasının nedeni ne? Elenmek üzere aday olan iki yarışmacı Hasan ve Bozok neden kavga etti?  Survivor All Star 20 nisan ödül oyununun galibi Ünlüler oldu. Dokunulmazlık oyunuyla şeytanın bacağını kıran Ünlüler yemek ödülünü kazandı. Yemek ödülünü kazanan ünlüler ızgara yediler. 

banner182
Son Güncelleme: 22.04.2015 23:36
Anahtar Kelimeler:
Survivor All StarKim Elendi
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol