banner374
04 Ağustos 2016 Perşembe 16:37
Yurt Dışına Gönderilen Öğrenciler Yeniden Sınava Alınmalıdır
 YÖK tarafından ALES ve yabancı dil puanları ile yurt dışına burslu olarak gönderilen Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerinin sınavları mercek altına alınmalıdır . 
Fetö terör örgütünün neredeyse tüm sınavlarda soruları çaldığı ve kendi tabanına bu soruları vererek devlet içindeki yapılanmaları hergün yeni bir boyut kazanıyor . 

Askeri liseler , KPSS soruları ve daha birçok sınavda soru çalarak üyelerini devlet mekanizmasına yerleştiren Fetö'nün en güçlü olduğu yerlerin başında da YÖK ve ÖSYM geliyor . 

YÖK'ün ALES ve YDS ile yurt dışına gönderdiği öğrencilere yeniden sınav yapması gerekir . Yurt dışı sınavlarında ALES ve Dil puanları 80 ve üzeri olan adayların aynı sınav zorluk derecesine göre yeniden sınava alınmaları , sınav sonuçlarında istatistiki olarak manidar fark olmayanların sınavlarının geçerli sayılmaları , diğer adayların yurt dışı eğitim hakkının elinden alınması gerekir . 

Cumhurbaşkanının acil olarak YÖK el atması gerekiyor . 14 yıllık iktidar döneminde , YÖK eliyle okulların Fetö ve PKK terör örgütüne mensup ve destekçisi hocalara teslim edilmesinin hesabı sorulmalıdır . 

Üniversitelerde rektörlük seçimleri de dahil yeniden yapılandırmaya gidilmelidir . Üniversiteler terör yuvaları haline gelmiştir . PKK ve Fetö terör örgütünün kampları haline gelmiş olan Üniversiteler düzelmediği sürece , terör örgütleriyle bir mücadeleden söz edemeyiz . 

Sivrisinek avlamakla terör bitmez . Aslolan terör örgütüne üye yetiştiren bataklıkların kurutulmasıdır . KAMUDANHABER.COM


banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol