banner374
10 Kasım 2015 Salı 10:29
25-26 Kasım TEOG'dan dolayı Okullar Tatil olacak mı?
  MEBPERSONEL


Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş(TEOG) sınavı yaklaşıyor. Kasım ayının 25 ve 26'sında yapılacak olan TEOG sınavları için sorular da hazırlanmıştı, artık nefesler tutuldu, sınav günü bekleniyor. 

 TEOG sınavı ile birlikte öğrenciler, veliler, öğretmenler sınavın olduğu 25 Kasım 2015 çarşamba ve 26 Kasım 2015 perşembe günleri okulların tatil edilip edilmeyeceğini merak ediyor. 25-26 Kasım günleri okullar tatil edilecek mi? Sadece 25 Kasım mı tatil olacak? Sadece 26 Kasım mı tatil olacak? TEOG tatili bu yıl var mı? gibi sorular herkesin aklını karıştırmış durumda.

 Gözetmen öğretmenlerin durumu ve geçtiğimiz yıllarda yapılan TEOG sınavı düşünüldüğünde bu yıl da 1 gün tatil olması bekleniyor. 25 Kasım günü gözetmenlik yapan öğretmenlere 26 Kasım tam tersi durumda ise 25 Kasım günü öğretmenlere tatil olacak. Sınavdan dolayı derse giremeyecek olan öğretmenler düşünüldüğünde öğrencilere de otomatikmen tatil olmuş olacak.

 Öte yandan bazı ilkokul öğretmenleri TEOG sınavında görevli olmayacak. Durum böyleyken ilkokulların çoğunda 25-26 Kasım tarihlerinin tatil edilmeyeceği bekleniyor. Durumu takip edip sizleri bilgilendirmeye devam edeceğiz.

 Mebpersonel.com / Özel Haber

www.mebpersonel.com

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol