banner374
31 Aralık 2015 Perşembe 08:18
31 Aralık 2015 Perşembe Diyarbakır'da okullar tatil mi?
  Son bir kaç gündür ani bastıran kar yağışı sebebiyle bir çok ilde ulaşım sıkıntıları yaşanıyor. Dün, bazı illerde bazı ilçelerde kar yağışı sebebiyle okullar tatil edilmişti. Peki 31 Aralık 2015 perşembe günü Diyarbakır'da okullar tatil mi? Diyarbakır'da bugün okullar tatil edildi mi? Diyarbakır'da 31.12.2015 perşembe günü okullar tatil mi? Diyarbakır'da bugün öğleden sonra okullar tatil mi? gibi soruların cevapları başta öğrenci ve öğretmenler olmak üzere ayrıca vatandaşlar tarafından da merak ediliyor. Diyarbakır'da bugün kar tatili olup olmadığının cevabını ise yetkili kurumlar verecek.

 Diyarbakır'da başlayan kar yağışı halen devam ediyor. Bazı bölgelerde ulaşım anlamında sıkıntıların yaşanması durumunda okulların tatil edilebileceği düşünülüyor. Diyarbakır'da 31.12.2015 tarihi ile ilgili kar tatili haberi geldiği an mebpersonel.com olarak sizlere duyuracağız. 31 Aralık 2015 Perşembe günü Diyarbakır'da kar tatili var mı, okullar tatil mi? sorusunu da böylece cevaplamış olacağız.

 Kar yağışı sebebiyle eğitimde yaşanan aksamalar ile ilgili süreci, il/ilçe MEM'leri, valilikleri ve kaymakamları takip edip, gelecek anlık haberleri siz değerli okuyucularımız ile paylaşacağız. Bizi takip etmeye devam ediniz.

 Mebpersonel.com / Özel Haber

www.mebpersonel.com

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Saaane 12 ay önce

İsmailnpey okular tatilmi diyarbakır tatilmi