banner374
28 Haziran 2016 Salı 09:55
Ağustos'ta Öğretmen Atama ve Sözleşmeli Öğretmenliğin Getirilmemesi Mücadelesi İçin Hangi Sendikayı Samimi Buluyorsunuz?
  Milli Eğitim Bakanlığı'nın Ağustosta atama yapmaması ve sözleşmeli öğretmenlik sistemini getirmesi konusu gündeme oturmuşken atama bekleyen öğretmenler sözleşmeli öğretmenlik uygulamasının kaldırılmasını ve ağustos ayında kadrolu öğretmen atamasının yapılmasını, Ak Parti'nin verdiği sözü tutmasını bekliyor. 

 Bu süreçte çeşitli partiler, eğitim kuruluşları, sivil toplum örgütleri, eğitim sendikaları başta olmak üzere bir çok platformda mücadele veriliyor. Biz de Mebpersonel.com olarak kamuoyunun merak ettiği bir konuda anket düzenledik. Acaba atama bekleyen öğretmenler hangi sendikayı daha samimi ve içten buluyor? Hangi eğitim sendikası sözleşmeli öğretmenliğe karşı? sorularının cevaplarını almak istedik.

 İŞTE ÖĞRETMEN ATAMALARI VE SÖZLEŞMELİ ÖĞRETMENLİK İLE İLGİLİ ANKETİMİZE KATILMAK İÇİN AŞAĞIDAKİ RSMİ TIKLADIKTAN SONRA OY VEREBİLİRSİNİZ


banner182
Son Güncelleme: 28.06.2016 09:59
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ali 6 ay önce

gerçekçi oylar olmayacağı için sonuç da gerçekçi olmaz.

Avatar
eğitim ci 6 ay önce

eğitim bir sen ciyim ama sendikacılığı türk eğitim sen yapyor.
i̇kti̇dar deği̇şşsi̇n eği̇ti̇m bi̇r sen de sendi̇ka yöneti̇ci̇si̇ bi̇le bulamazsiniz.
çünkü sendi̇kacilik yapmiyorlar.

Avatar
Füsun 6 ay önce

8 tane öğretmen sendikası olur mu ya.nerde öğretmenler arası birlik.benim hakkımı tek bir sendika olsun bilemedin 3 savunsun.her biri ayrı dava açıyor saçmalıyor :(

Avatar
mustafa 6 ay önce

4 sendika mı var ülkede, 38 sendika var.