banner374
07 Aralık 2015 Pazartesi 10:14
E-Okul karne notları girişi
  Milli Eğitim Bakanlığı E-okul yönetim bilgi sistemi ile artık öğrenci notları öğrenmek ve öğrencilerin notlarını sisteme girmek çok kolay. MEB, internet çağının gereklerini yerine getirererek öğretmenlerin e-okul'u aktif şekilde kullanması amacını gerçekleştirdi. E-okul'dan artık karne notları girilebiliyor, el ile karne yazmak tarih oldu.

 e-okul ayrıca velilere de öğrencileri yani çocukları hakkında bilgi almalarını sağlıyor. Veliler öğrenciler hakkında e-okul üzerinden gerekli bilgileri alabiliyor. e-okul karne notunu öğrenebiliyor, okuduğu kitaplara bakabiliyor ve bir çok eğitim hizmeti ve materyalinden yararlanma derecesini veliler de ölçebiliyor ve görebiliyor.

 E-OKUL GİRİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ

 MEB e-okul karne giriş notları da bu yıl için önümüzdeki günlerde tamamlanmış olacak. 2015-2016 Eğitim öğretim yılının ilk yarısının ortasını geçtik. Bu dönemi tamamlamak üzereyiz. Bir taraftan öğretmenler e-okul karne notları yetiştirmeye çalışırken diğer taraftan veliler ve öğrenciler e-okul karne notu uygulaması üzerinden güncel notlarını öğrenebiliyorlar.

 E-okul karne giriş ekranı, MEB e-okul not girişi, E-okul veli girişi, MEB e-okul öğretmen ve yönetici girişleri hakkında her zamanki gibi yine mebpersonel.com'da bilgi bulabileceksiniz.

 Mebpersonel.com / Özel Haber

www.mebpersonel.com

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol