banner374
02 Aralık 2015 Çarşamba 10:54
Engelli Öğretmenler MEB'den yarın müjde bekliyor
 MEBPERSONEL

 Yarın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü. Aslında her birimiz bir engelli adayı olarak her engelli vatandaşlarımız için kolaylık sağlamalı, onlar için her günü engelliler günü olarak yaşatmalıyız. Engelliler günü dolayısıyla engelli vatandaşların bazı istekleri ve dilekleri var. Bu isteklerden bir tanesi de Milli Eğitim Bakanlığını ilgilendiriyor.

 Yarın Engelliler günü olması dolayısıyla, atama bekleyen engelli öğretmenler MEB'den müjde bekliyor. Sayıları zaten çok fazla olmayan engelli öğretmenler atanmak istiyor. Geçtiğimiz aylarda EKPSS ile yapılan engelli memur alımları kapsamında engelli olarak başvuru yapan tüm öğretmenlerin ataması gerçekleştirilmişti. 

 Dolayısıyla, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında engelli vatandaşlara verilecek müjde veya müjdeler arasında Eğitim ile ilintili öğretmen atama müjdesinin de verilmesi bekleniyor. MEB'den konu ile ilgili bir hamle veya müjdenin gelip gelmeyeceği ise merak ediliyor. Bu sorunun cevabı yarın yanıt bulmuş olacak.

 Tüm engelli öğretmenlerimizin atamasının yapılması dileği ile...

 Mebpersonel.com / Özel Haber

www.mebpersonel.com

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
selo 1 yıl önce

engelli memurlara tanına bir kere mahsus il içi ve il dışı yer değiştirme engelli öğretmenlerde tanınmasını istiyoruz

Avatar
ölü sınıfçılar 1 yıl önce

sınıfa en 5000 kadro istıyoruz fazlşasını degıl.magdurıyetımız bıtsın mezunlar atansın 4+4+4 ten berı beklıyıoruz.Allahtan korkun bızıde sevındırın artık .bız kan aglıyoruz ya.alınterımızı verın artık. lutefn Allah rızası için duyun sesımızı yoksa bu vebalden kurtulamayaacksınız.bızı öldurdunuz yeter artk yeterrrrrrrrrrrrrrr