banner374
13 Nisan 2016 Çarşamba 13:56

Genel Başkan Koncuk'tan Bakan Avcı'ya Öğretmen Atamaları Çağrısı
Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk BengüTürk' e katıldıgı programda Ağustos ataması için çağrı yaptı.. "Ağustos'ta öğretmen atamaları yapılmak zorundadır.Hükümet bundan kaçamaz.Milli Eğitim Bakanı bundan kaçamaz.Eğer Ağustos'ta öğretmen atamaları yapılmazsa bu ülkede Milli Eğitim Bakanıyım diye ortada gezmesin.Hiç bir bakan döneminde Ağustos'ta öğretmen ataması yapılmadan geçilmedi.Ağustos'ta 50 bin öğretmen ataması yapılmasının Başbakan ve Milli Eğitim Bakanı tarafından söylenmesini bekliyorum" dedi.

AYRICA AĞUSTOS AYINDA ÖĞRETMEN ATAMALARI İÇİN BAŞLATILAN  İMZA KAMPANYASINA DESTEK OLABİLİRSİNİZ

Atama Bekleyen Öğretmenlerden Yeni İmza Kampanyası: ''Ağustos'ta 50 Bin Atama, Öğretmen Gerek Vatana''
Kampanyaya destek vermek için resme tıklayınız:MEBPERSONEL/ÖZELHABER

www.mebpersonel.com

banner182
Son Güncelleme: 13.04.2016 14:04
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
bilisim 8 ay önce

Bizim hakkimizin savunucusu ve tek vekilimiz Allahtır.. insAllah en kisa zamanda hakettigimizi bize nasip edecektir. O isterse kimsenin yorumuna lutfuna! Gerek kalmaz yeter ki ol desin

Avatar
aliak 8 ay önce

700 bin taşeron işçisine kadro verecek bir hükümet ne hilmetse bu ülkede diplomalaı insanlara sen sınava gir üniversiteden aldığın diplomayı kabul etmiyorum diyor. sayın koncuk beyde 400 bin öğretmen var siz ağustosta 50 bin alırsanız yeter diyor.

Avatar
CCC 8 ay önce

Hangi ast üstüne şunu söylesin bunu yapsın diye emir vaki cümleler kurabilir. Haddi ni bil koncuk, makamın değer kattığı adam olma makama değer veren adam ol.