banner374
07 Eylül 2016 Çarşamba 11:43
Koza Yayıncılık'tan Kamuoyuna Önemli Duyuru
 “MİLLÎ EĞİTİM BAKANLIĞINCA 2016–2017 EĞİTİM VE ÖĞRETİM YILINDA ÜCRETSİZ DAĞITILACAK İLKÖĞRETİM ve ORTAÖĞRETİM DERS KİTAPLARI” projesi kapsamında ek listelerdeki yayınevlerine ait kitaplardan düzeltme talep edilmiştir.
Bu listede KOZA – KARACA Yayın Grubu’na ait hiçbir kitap yer almamaktadır. Ayrıca bu yıl ülke genelinde 7 farklı ders kitabımız okutulacak olup bu kitapların dağıtımı ile ilgili de sorun yoktur.
Hangi yayınevlerinin, dağıtım kanallarının, markaların yasaklandığı ile ilgili açıklamalar da T.C. Başbakanlık ve Millî Eğitim Bakanlığınca tüm okul idarelerine bildirilmiştir. Bu listede hiçbir şirketimiz bulunmamaktadır.
Tüm bunlara rağmen, 2016-17 eğitim öğretim yılının başladığı bugünlerde, isim benzerliği dışında, doğrudan ya da dolaylı hiçbir ilişkisi bulunmayan yayın grubumuzu töhmet altında bırakacak, ticari itibarını zedeleyecek şekilde kasıtlı olarak değişik kanallardan, “Koza” kelimesi nedeniyle gerçek dışı beyanlarda bulunularak şirketimizin ismi üzerinde, haksız rekabet oluşturacak şekilde belli bir saikle algı oluşturulmaya çalışılmaktadır.
Yayın grubumuz açısından haksız rekabet – olumsuz algı yaratacak bu dedikoduları yayan, kişisel veya kasti davranışları sürdüren tüm kişiler hakkında gerekli tüm yasal süreci yürüteceğiz.
Saygıyla kamuoyuna arz ederiz.
 
KOZA - KARACA Yayın Grubu


banner182
Son Güncelleme: 07.09.2016 11:52
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol