banner374
08 Aralık 2015 Salı 14:18
MEB Görevde Yükselme Sınav Soruları  Yayınlandı
 Hafta sonu yapılan MEB Şef Ve Memurlar Görevde yükselme sınav soruları MEB Sınav internet sitesinde açıklandı. Görevde yükselme sınav sorularını aşağıda ki linkten bilgisayrınıza indirip görevde yükselme sınavında sorula verdiginiz cevapları inceleyerek görevde yükselme sınavında kaç net yaptığınızı ve bu doğrultuda görevde yükselme sınavında başarı olup olmadığını değerlendilebilrisiniz.

Görevde Yükselme sınavında bir önemli nokta ise Görevde yükselme sınav sonuçlarının ne zaman açıklanacağı. Bu konuda daha önce yaptığımız haberlerde de görevde yükselme sınav sonuçların MEB tarafından yayınlanan sınav kılavuzunda belirtilen 6 Ocak 2016 tarihidne açıklanacağını ifade etmiştik. 


Görevde yükselme sınavına giren meb personellerin yayınlana sınav sorularını inceleyip doğru ve yanlış sayılarını yorumlar kısmından bizlere aktarabilirler.


Görevde Yükselme Sınav Soruları Açıklandı

 Milli Eğitim Bakanlığı toplam 11 bin 858 personelin girdiği görevde yükselme sınavının soru ve cevaplarını açıkladı.

Soru ve cevaplar için TIKLAYINIZMEB GÖREVDE YÜKSELME SINAVI SONUÇLARIN AÇIKLANACAĞI TARİHİ ÖĞRENMEK İÇİN RESME TIKLAYINIZGörevde Yükselme sınavına ait tüm gelişmeleri mebpersonel.com sitemizden takip edebilirsiniz.

banner182
Son Güncelleme: 08.12.2015 15:46
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol