banner374
11 Aralık 2015 Cuma 09:21
MEB Müdür Yardımcılığı Sınavı Ne zaman?
  Milli Eğitim Bakanlığı 2015 yılı içerisinde görevde yükselme sınavları ile ilgili hareketlilikler artık sona ermekte, yeni yıl ile birlikte başta Müdür Yardımcılığı yani yönetici kadroları olmak üzere sınavlar merak edilmektedir. Müdür yardımcılığı için bilindiği gibi meslekte 4 yıl hizmet şartı aranmaktadır. Bu şartın dışında ilgili mevzuatta yine liste halinde yönetici olarak atanma şartları mevcuttur.

 Geçtiğimiz aylarda müdür yardımcısı olmak isteyen öğretmenler, 2016 yılı müdür yardımcığı sınavı hakkında oldukça meraklıydılar. İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü geçtiğimiz haftalarda 2016 yılı müdür yardımcılığı sınavı konusunda öğretmenlerimizin merakını giderdi.

 Milli Eğitim Bakanlığı, İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre 2016 yılı içerisinde müdür yardımcılığı sınavı 20 Mart 2016 tarihinde yapılacak. Sınav 81 ilde olmayacak. Müdür yardımclığı sınavı için 31 il belirlendi. Bu illerde sınavlar gerçekleştirilecek.

Müdür Yardımcılığı Hazırlık Facebook Sayfasına Katılmak İçin Aşağıda ki resmi tıklayınız Mebpersonel.com olarak müdür yardımcılığı sınavına dair tüm detayları bu haberimizde siz değerli öğretmenlere sunmaya çalışacağız . 


Müdür yardımcılığı sınavına dair aklınzıa takılan soruları yorumlar kısımdan bizlere yazabilirsiniz...


 Sınava yaklaşık 3 ay kalmış durumda. 2015 MEB Müdür yardımcılığı sınav süreci hakkında tüm bilgi, belge, haber ve son gelişmeleri Mebpersonel.com'da bulabileceksiniz.

Mebpersonel.com / Özel Haber

www.mebpersonel.com

banner182
Son Güncelleme: 11.12.2015 09:39
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol