banner374
24 Aralık 2015 Perşembe 11:49
MEB Müdür Yardımcılığı Sınavı Ne zaman?
  Milli Eğitim Bakanlığı 2016 yılında Müdür Yardımcılığı sınavı gerçekleştirecek. Müdür Yardımcısı olmak isteyen binlerce öğretmen bu sınavı, tarihini ve sınav konularını merak ediyor. Bakanlığın yapacağı Müdür Yardımcılığı sınavı 2016 yılının 3. ayında gerçekleşecek.

 MEB Müdür yardımcılığı 2016 yılı yazılı sınavı 20 Mart 2016 tarihinde gerçekleştirilecek. Sınav başvuruları için henüz takvim açıklanmış değil. Müdür Yardımcılığı sınav başvuru tarihleri için bakanlıktan duyuru yapılacak. Söz konusu duyurunun Şubat ayında yapılması bekleniyor. 

 Öte yandan Mart ayında gerçekleştirilecek MEB 2016 Müdür yardımcılığı sınavı 31 il merkezinde eş zamanlı olarak yapılacak. Sınav sonuçlarının ise Mayıs ayında açıklanması öngörülüyor. Sonraki süreçte ise MEB'in Müdür Yardımcılığı için belirlediği takvime göre süreç ilerleyecek.

 MEB MÜDÜR YARDIMCILIĞI SINAV KONULARI İÇİN TIKLAYINIZ

 Bu süreçte Müdür Yardımcılığı sınavı için hazırlanan öğretmenlerimiz yukarıda bulunan bağlantıdan MEB Müdür yardımcılığı sınav konularına ulaşabilir. Mebpersonel.com olarak MEB 2016 yılı müdür yardımcılığı sınav sürecini yakından takip edip siz değerli okuyucularımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz.


Müdür Yardımcılığı Hazırlık Facebook Sayfasına Katılmak İçin Aşağıda ki resmi tıklayınızMebpersonel.com / Özel Haber
banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Ertan 12 ay önce

Ya gardaşım başka konu bittimi bana yaz ben sana konu bulayım sürekli Müdur yardımcı lığı

Avatar
ilknur kendigelen 12 ay önce

müdür yardımcısı olsammmı olmasam mı?