banner374
25 Nisan 2016 Pazartesi 11:03
MEBBİS TEOG sınav giriş yerleri belgesi
 milli eğitim bakanlığı temel eğitimden ortaöğretime geçiş-teog 2016 yılı sınavları için düğmeye basmıştı. 2016 yılı 2. dönem teog sınavları 27-28 Nisan 2016 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Sınavlara katılamayan adaylar için mazeret sınavı ise mayıs ayı içerisinde gerçekleştirilecek. TEOG sınavlarına yaklaşık olarak 1 milyon 100 bin öğrenci katılacak. Hal böyleyken de bazı soruların cevabı merak ediliyor.
TEOG 2. dönem sınav giriş belgesi nereden alınacak? E-okul'dan TEOG sınav giriş belgesi çıktısı alınır mı? MEBBİS TEOG sınav giriş belgesi yerleri, temel eğitimden ortaöğretime geçiş-teog 2016 yılı II. dönem sınav giriş belgesi çıktısı almak için ne yapmak gerekiyor? MEBBİS'te sınav giriş belgesi alma modülü var mı? TEOG için sınav giriş belgesi renksiz ve katlanmış olsa sorun olur mu? TEOG'a girerken yanımıza almamamız gereken şeyler neler? ve benzeri sorular temel eğitimden ortaöğretime geçiş-teog sınavında gözetmen olarak görev alacak ve sınava girecek öğrenciler tarafından merak ediliyor.

MEB, 2. dönem 27 Nisan - 28 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek olan temel eğitimden ortaöğretime geçiş-teog 2016 yılı 2. dönem sınavı giriş belgesi yukarıdaki bağlantıdan sağlanabiliyor. Adayların sınav kurallarına harfiyen uymaları gerekiyor. Sınav kurallarına uymayan adayların sınavı milli eğitim bakanlığı tarafından iptal edilebiliyor. Bunun için adaylardan azami surette sınavlar için kurallara uymaları gerektiği öğüdü veriliyor.

2016 yılı MEB temel eğitimden ortaöğretime geçiş-teog 2. dönem sınav giriş belgelerine nasıl ulaşılır? sorusunun cevabını da böylece öğrenmiş olduk. TEOG sınavları sonrasında  tartışmalı soruları, yapılacaklar, hangi nete kaç puan gelir, puan ve lise türleri ile ilgili her türlü bilgi her yıl olduğu gibi bu yıl da Mebpersonel.com'da olmaya devam edecek. Bizi takip etmeye devam ediniz.

Mebpersonel.com / Özel Haber

www.mebpersonel.com

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol