banner374
09 Şubat 2016 Salı 10:55
Müdür Yardımcılığı Sınav Başvuruları Devam Ediyor
 Milli Eğitim Bakanlığı 2016 yılı Müdür yardımcılığı sınav başvuruları devam ediyor. 25 Ocak'ta başlayan Müdür Yardımcılığı sınav başvuruları halen devam ediyor. 17 Şubat 2016 tarihine kadar elektronik ortamda müdür yardımcısı sınavına katılmak isteyen öğretmenler başvurularını gerçekleştirebilecekler. Müdür yardımcılığı sınav başvurusu için son bir hafta kaldı.

 Bakanlık, Müdür yardımcılığı sınavını belirlenen 32 il merkezinde 20 Mart 2016 tarihinde Pazar günü saat 14.00'da gerçekleştirecek. Sonuçlar ise sınavı izleyen 1 ay içinde açıklanacak. Müdür yardımcısı olmak için binlerde öğretmenin yarışa gireceği konuşuluyor. Yönetici açığının 30 binleri geçtiği şu günlerde Müdür yardımcısı olma fırsatını kaçırmak istemeyen öğretmenler ders çalışıyor. Öte yandan bazı sorular da merak ediliyor? MEB, 2016 Müdür yardımcılığı sınav başvuru süresi ne zaman dolacak? MEB 2016 Müdür yardımcılığı sınav başvuru tarihleri? MEB Müdür yardımcılığı sınav ücreti, hangi bankaya yatırılıyor? MEB 2016 Müdür yardımcılığı sınavı ne zaman? Müdür yardımcılığı sınav ücreti ne kadar? gibi sorular en çok merak edilen sorular arasında yer alıyor.


MEB MÜDÜR YARDIMCILIĞI FACEBOOK GRUBUMUZA KATILMAK İÇİN TIKLAYINIZ

 2016 Müdür yardımcılığı sürecinde tüm bu sorulara Mebpersonel.com olarak yanıt vermiştik. 2016 Müdür yardımcılığı sınav başvuruları 17 Şubat 2016 tarihinde sona erecek. Bu tarihe kadar başvuru yapmayan öğretmenler sınava giremeyecek ve bu dönemde Müdür yardımcısı olma hakkını kaybedecek. Bir sonraki Müdür yardımcılığı sınavının da ne zaman olacağı şu an için bilinmiyor.

 2016 yılı MEB Müdür yardımcılığı sürecini sizler için takip edip siz değerli okuyucularımızı bilgilendirmeye devam edeceğiz. Bizi takip etmeye devam ediniz.

 Mebpersonel.com / Özel Haber
banner182
Son Güncelleme: 09.02.2016 19:58
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
vehbi 11 ay önce

Boşuna yapılan bir sınav.

Avatar
SALİM15 11 ay önce

GÖREVLENDİRME YÖNETMELİĞİNDEKİ 5- C MADDESİNİ DEĞİŞTİRMELRİ GEREKİR.

Avatar
Müd yrd 11 ay önce

Ben 2 hafta önce başvurdum onaylanmadı daha doğrusu onaylanmiyor sistem sürekli atıyor dendi aynı sıkıntıyı yaşayan ya da bu tarz bir sıkıntıyı aşan varsa nasıl aştığını söyleyebilir mi

Misafir Avatar
ihsan 11 ay önce @Müd yrd

aynı sıkıntı bende de var hocam devamlı sistem atıyor.

Beğenmedim! (0)