banner374
07 Mart 2016 Pazartesi 21:55
Öğretmenlerin Sınav Ücreti Ödemelerinde Birlik Sağlanmalıdır
Öğretmenlerin MEB Sınav Ücreti Ödemelerinde Birlik Sağlanmalıdır. 2-3 Ocak Açık Lise ve Açık Ortaokul sınav ücreti ödemeleri hala tartışılmaya devam ediyor.

Mebpersonel.com olarak öğretmenlerimizden edindiğimiz bilgilere göre ilden ile ve ilçeden ilçeye ödeme tarihleri farklılık göstermektedir. Öyle ki; sınav ücretlerini günler öncesinden almış olan öğretmenlerimiz varken diğer taraftan 7 Mart 2016 tarihinde hala daha sınav görevi ücreti ödenmeyen öğretmenlerimiz de mevcut.

MEB, öğretmenlerin sınav görevi ücreti ödemelerinde birliği sağlamalıdır ve oturumlar tamamlandıktan kısa bir süre sonra bu ödemeleri yapmalıdır. 2 aydan fazla bir süre geçtikten sonra ödenen sınav görevi ücretleri öğretmenleri mağdur etmektedir.

MEBPERSONEL.COM
banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
amedli 10 ay önce

Sınav ücretlerinin en kısa sürede ödenmesi için çalışıyoruz tam tarih netleştiğinde mebpersonel.com un resmi e mail adresine mail olarak atacağız iyi çalışmalar

Avatar
İbo 10 ay önce

Tam tarih netleşleştiğinde ne demek.İnşaAllah o tarih sizin için bir şeyin başlangıcı olur!Eğitimde ÇAĞ atladığımızı Nabi dede görmüştür!Vayy halimize.Yıllarımız gitti,yıpranma payı verilse çok mu?

Avatar
Aydınlı 10 ay önce

Amedli başka işimn yok mu gardaş senin

Avatar
ahmet 10 ay önce

Diyarbakir da bizimki hala yatmadı.

Avatar
mehmet 10 ay önce

ben daha alamadım.kmaraş

Avatar
YATAN VAR MI Kİ 10 ay önce

müjde haber sayfası....yatan bvvarmı ki