banner374
26 Ağustos 2016 Cuma 10:29
Okul servisini ‘akıllandırıyor’
 ServisCell uygulamasını yükleyen veliler, kullanıcı adı ve şifreleriyle giriş yaparak, okul servisinden ihtiyacı olan anlık bilgileri alabilecek. Kolay takip özelliği sayesinde veliler uygulamadaki harita üzerinden servis güzergâhını takip edebilecek ve servis içerisini kamera sistemi ile çevrimiçi izleyebilecek. 
Turkcell, ServisCell ile velileri belirsiz servis noktalarından, öğrencileri ise servis kaçırma ve soğuk hava gibi olumsuz koşullarda bekleme derdinden kurtaracak. Böylece veliler servis aracının çocukları eve bırakma ve evden alma saatlerinde aranmak istedikleri mesafeyi, sabah ve akşam olmak üzere ayrı ayrı belirleyebilecek. 

ServisCell sahip olduğu ‘sesli arama’ özelliğiyle de diğer servis takip çözümlerinden ayrılıyor. Okul servis aracının sabah ve akşam gelişleri ‘sesli arama’ yoluyla bildiriliyor. Okul servis aracı okula vardığında ve okuldan çıkış yaptığında velilere, ‘SMS’ yoluyla bildiriliyor. Veliler bildirim tercihlerini arama ve mesaj olarak ayrı ayrı belirleyebiliyor.

Milliyet
banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol