banner374
09 Şubat 2016 Salı 11:33
Okul Sütü İzin Formu 2016
 Okul sütü uygulaması kapsamında 2016 yılında da MEB tarafından ilkokul öğrencilerine ücretsiz okul sütü dağıtımı devam ediyor. Fakat bunun için önceden ailelerden izin alınması geekiyor. Çocuğunun süt içmesi yönünde izin veren ailelerin çocuklarına MEB ücretsiz süt dağıtıyor. Ailenin izin vermediği durumlarda ise öğrenci süt içemiyor.

 Bu durum için de MEB 2016 Ökul Sütü izin formunu doldurup, velilerin öğretmenlere ve okul müdürlüklerine vermesi gerekiyor. Okul sütü formu doldurmayan ailelerin çocuklarına okul sütü malesef verilemiyor. Hal böyle olunca da okul sütü veli izin formu 2016 en çok aranan belgelerden bir tanesi haline geldi

 Mebpersonel.com olarak 2016 yılı MEB okul sütü veli izin formunu sizler için araştırdık ve bulduk. Aşağıda yer alan okul sütü izin formu ile öğrencinizin, çocuklarınınızı ücretsiz okul sütü kampanyasından faydalanmasına katkıda bulunabilirsiniz. Aşağıdaki form doldurularak sınıf öğretmenine veya okul idaresine verilmesi gerekmektedir. Belgenin işleme alınabilmesi için eksiksiz olmalıdır.

 İşte 2016 yılı okul sütü izin formu:


Mebpersonel.com / Özel Haber
banner182
Anahtar Kelimeler:
okul sütü izin formu 2016
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol