banner374
11 Ocak 2016 Pazartesi 11:06
Özür Grubu Atama Başvuruları Devam Ediyor
  Milli Eğitim Bakanlığı 2016 yılı özür grubu yer değiştirme işlemleri için duyuru yayınlamıştı. İnsan Kaynakları Genel Müdürlüğü tarafından yayınlanan duyuruya göre 2016 yılı özür grubu atamaları 1. aşama başvuruları 7 Ocak'ta başlaması gerekiyordu.

  İlgili başvurular 7 Ocak Perşembe günü başladı ve 4 gündür devam ediyor. Milli Eğitim Bakanlığı'nın yayınladığı takvime göre özür grubu atamalarında 1. aşama sürecinde son 2 güne girildi. 13 Ocak Çarşamba günü özür grubu atamaları 1. aşama başvuru süresi sona eriyor.
 14 Ocak'ta MEBBİS ekranı üzerinden başvuru alım işlemleri durdurulmuş olacak. 2016 yılı Ocak ayı özür grubu başvurusunda bulunmak isteyen öğretmenler, son 2 günü kaçırmaması gerekiyor.

 Mebpersonel.com / Özel Haber

www.mebpersonel.com

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
meslek ogretmeni 12 ay önce

Klavuzda 40 tercih yapmayanin 41. Seçeneği isaretleyemeyecegi yaziyor meslek ogretmeniyim engeldurumundan gitmek istedigim ilde 4 veya 5 okul var 40 tercih yapmam imkansiz. 40 tercih dolmadan da 41 isaretlenmeli. Lutfen bu konuyu gundeme getirin ggeç olmadan

Avatar
madur 12 ay önce

meb büyükşehir koy (mahalle ) dıye geçtiği için 80 km dağ yolunu özür olarak kabul etmiyor.bu durumun acilen düzeltilmesi gerek madur olan insanlara aileler yazık