banner374
07 Ekim 2015 Çarşamba 23:20
Şubat Atamasının Baş Mimari Öğretmen Dostu Nabi Hoca Oldu

  Başbakan Davutoğlu'nun açıkladığı Ak Parti seçim beyannamesinde eğitimden sağlığa, aileden çiftçiye, memurdan esnafa gibi bir çok meslek kuruluşunu ilgilendiren müjdeler verdi. Atama bekleyen öğretmen adayları için de Şubat ayında öğretmen atamalarının yapılması konusunda yasal düzenlemenin yapılması ile ilgili madde de seçim beyannamesinde yer aldı.

Şubat ayında öğretmen atamaları maddesinin seçim beyannamesine eklenmesi  için sürekli heyetiyle çalışan, Öğretmen Dostu Nabi Avcı'yı bir kez daha uğraşlarından dolayı teşekkür ediyor ve tebrik ediyoruz. 

 Ak Parti'nin seçim beyannamesinde yer alan "Şubat Ayında Öğretmen Ataması yapılması için kanuni düzenleme yapılacaktır" maddesinin bildiriye girmesinde büyük pay sahibi ve baş mimarı olan Bakan Avcı, gençlerin atama talebine kayıtsız kalmadığını bir kez daha ispatlamış oldu.

Bilindiği üzere Öğretmen Dostu Nabi Hoca geçtiğimiz haftalarda kendisine yöneltilen "Şubat ayında öğretmen atamaları olacak mı? sorusuna "Gençlerimizin bu yönde talepleri var, İnşallah Şubat ayında öğretmen atamalarını yapacağız"diyerek atama bekleyen öğretmen adaylarını ümitlendirmişti. Seçim beyannamesinde yer alan, "Şubat ayında Öğretmen atamaları" vaadi binlerce atama bekleyen öğretmeni mutlu etti. Öğretmen dostu Nabi Hoca, öğretmen adaylarının taleplerini seçim beyannamesine ve vaadlere kazandırarak bir kez daha öğretmenleri memnun eden bir kararın çıkmasına öncülük ederek binlerce öğretmen adayının atama için ümitlenmesine vesile olmuştur. Bakan Avcı'nın açıklamaları ve uğraşları doğrultusunda Ak Parti seçim beyannamesine kazandırılan Şubat atamasını Başbakan Ahmet Davutoğlu'da  katıldığı  canlı yayın programında atama bekleyen öğretmen adaylarına müjdeledi. Yine öğretmen dostu Bakan Avcı, bugünkü açıklamarında, "Şubat'ta Öğretmen ataması yapılacağını ve bu atama sayısınında 10 Bin'in üzerinde olacağını belirterek, atama bekleyen öğretmenleri bir kez daha umutlandırdı.

Geçtiğimiz dönemleri de incelediğimiz zaman, en çok öğretmen atamasının Öğretmen dostu Bakan Avcı döneminde yapıldığını biliyoruz. Şu an görev yapan her iki öğretmenden biri Ak Parti döneminde atanmış öğretmenlerdir. Ayrıca son 12 yılda en çok atama yapılan dönemde Bakan Avcı'nın bakanlığı döneminde yapılmış, ve Nabi Avcı Cumhuriyet tarihinin en çok öğretmen ataması yapan bakanı olmuştur. Atama bekleyen öğretmenlerin talebini Ak Parti seçim beyannamesine kazandıran Nabi Avcı yine öğretmene değer veren bir bakan olduğunu ispatlamıs oldu. Öğretmen dostu Nabi Hoca'nın büyük uğraşları ve talebi doğrultusu ile Şubat ayında 10 Binden fazla öğretmen atamaları yapılacak ve öğretmen açıkları minimize edilecektir.

Şubat ayında Öğretmen atamaları yapılması için seçim beyannamesine konulmasını sağlayan ve  bu  olası atama da en büyük pay sahibi ve baş mimarı olan öğretmen dostu Nabi Hoca'ya bir kez daha teşekkür ediyoruz

www.mebpersonel.com
MebPersonel/ÖZELHABER

banner182
Son Güncelleme: 07.10.2015 23:21
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Teşekkürler Sayın Bakanımız 1 yıl önce

çok teşekkür ederiz sayın bakanımız.bir de şubat atama sayısını netleştirebilirmisiniz kesin sayı? 40.000 atama bekliyoruz mümkün mü?

Misafir Avatar
ne teşekkürü 1 yıl önce @Teşekkürler Sayın Bakanımız

zaten 10 bin olan hakkımızı şubat diye veriyor. 40 bin olmadıktan sonra 10 bin senin olsun dost.

Beğenmedim! (4)
Avatar
şubatt☺ 1 yıl önce

oylar ak partiye kim tutar sizi çok şükür teşekkürler sayın bakanım:))

Avatar
subatttt 1 yıl önce

10 binin üzerinde atama yapılcak diyor. zaten her şubatta 10- 15 bin arası atama yapılıyorrr.. bizim talebimiz 40 bin

Avatar
ibrahim 1 yıl önce

aynen öyle seçimden önce sayı netleşmeli ve en az 40 bin olmalı,7 haziran seçiminden önce meydanlarda 47bin sözü verildi seçim geçti 37 bin e düştü ne çabuk unuttunuz??

Avatar
atama asyısı netleşmeli 1 yıl önce

atama sayısının netleşmesi lazım ona göre ders çalışıp çalışmama a karar vereceğiz

Avatar
Almanca 1 yıl önce

Arkadaslar mücadeleye devam seçimden önce sayi netlesmeli secimden sonra bizi unutabilirler

Avatar
teyteytey 1 yıl önce

bir de sayıyı tam alsak kaç olacak

Avatar
özkan 1 yıl önce

sonsuz teşekkürler Nabi hoca