banner374
07 Aralık 2015 Pazartesi 11:49
Taşeron İşçilere kadro verilecek mi?
  Taşeron işçiye kadro verilecek mi ne zaman kadro verilecek hükümet yeni yılda taşerona kadaro verecek mi kadro verilecek mi taşerone ne zaman kadro verilecek ocak ayı sonrasına mı kalacak kadro verilince maaşlar ne kadar artacak ak parti sözünü tutacak mı hangi pozisyondaki taşeron işçilere kadro verilecek kadro ne zaman alacak taşeron işçiler?

 Taşeron işçilere kadro verilmesi ile ilgil çalışmalar sürüyor. hükümetin sözünde duracağı konuşuluyor fakat bu taşeron işçilerin kadroya alınması kapsamında hangi taşeronlar yararlanacak bilinmiyor kapsamı dar mı olacak geniş mi olacak? hangi pozisyondaki taşeron işçiler kadroya alınacak? Taşeronlar ne zaman kadroya alınacak? 2016 yılında taşeron işçilerin tamamı devlet kadrosuna alınacak mı? gibi sorular cevap bekliyor. hem taşeron işçi aileleri hem de çalışanları ilgilendiren bu soruların cevabı yakın bir zamanda yanıt bulacak.

 Taşeron işçilere kadro verilmesi ile ilgili önce planlanan çalışmalar yapılacak ve daha sonra kadroya binlerce işçi alınacka. Detaylar yakın bir zaman sonra belli olacak. 


www.mebpersonel.com

banner182
Son Güncelleme: 07.12.2015 12:00
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol