29 Ocak 2018 Pazartesi 10:41
Taşerona kadro sonuçlarını açıklayan kurumlar

Taşeron başvuru sonuçlarını açıklayan yeni kurumlar şöyle:

ANKARA BATI ADLİYESİ

Ankara Batı Adliyesi de, taşeron işçi başvuru sonuçlarını açıkladı.

Batı Adliyesi'nin taşeron işçi listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!

AFAD GÜMÜŞHANE İL MÜDÜRLÜĞÜ

AFAD Gümüşhane İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü de taşeron sonuçlarını açıkladı.

Liste için TIKLAYINIZ!

GAZİANTEP POLİS MESLEK EĞİTİM MERKEZİ

Merkezin taşeron sonuçlarını ulaşmak için TIKLAYINIZ!..

DAHA ÖNCE SONUÇLARI AÇIKLAYAN KURUMLAR

Söz konusu kurumların başında, Konya Orman Genel Müdürlüğü geliyor. Bölge müdürlük, taşeşon başvurularını kabul ve red ettiği 20 çalışanının isimlerini resmi internet sitesi üzerinden duyurdu.

Konya Orman Bölge Müdürlüğü'nün taşeron listesini ulaşmak için TIKLAYINIZ!

Taşeron işçi başvuru sonuçlarını açıklayan bir diğer kurum da İzmir Valiliği oldu. İzmir Valiliği de, taşeron başvuruları kabul edilen taşeron işçilerin isimlerini resmi internet sitesinden açıkladı.

İzmir Valiliği'nin İl Özel İdaresi'nin taşeron işçi başvuru onay listesine ulaşmak için TIKLAYINIZ!...

696 sayılı KHK ile yapılan düzenleme çerçevesinde taşerona kadro başvurularını alan kamu kurumları tek tek başvuru sonuçlarını açıklamaya başladı. Konya Orman Bölge Müdürlüğü, İzmir Valiliği gibi kurumların ardından Kocaeli Gençlik Hizmetleri Spor İl Müdürlüğü'de başvurusu kabul edilen taşeron işçilerin listesini açıkladı.

Kocaeli Gençlik İl Müdürlüğü'nün kadro başvurusu kabul edilen taşeron işçilerin listesi için TIKLAYINIZ!...

NEVŞEHİR ÜNİVERSİTESİ TAŞERON SORUNÇLARI

Ayrıca, Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi, kadro başvurusunda bulunan 257 işçinin 255'nin başvurusunun onaylandığını duyurdu. İki kişinin başvurusu ise reddedildi. Başvuruda bulunan ve onaylanan taşeron işçiler arasında, 94 güvenlik görevlisininyer alması dikkat çekti. Yine taşeron işçiler arasında, temizlik elamanı, garson, pideci ve büro elamanları da bulunuyor.

Üniversiteden konuyla ilgili yapılan duyuru ve listeler şöyle:

"24 Aralık 2017 Tarihli Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe giren 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve 01.01.2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanan Kamu kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Sözleşmeleri Kapsamında çalıştırılmakta olan işçilerin sürekli işçi kadrolarına geçirilmesine ilişkin 375 sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin geçici 23. ve 24. maddelerinin uygulanmasına dair usul ve esasları belirlendiği tebliğde belirtilen kriterler dâhilinde yapılan ön inceleme sonucunda başvuruları kabul edilen ve edilmeyen kişi listeleri aşağıda gösterilmiştir.

Üniversitenin başvurusu kabul edilen taşeron işçi listesini ulaşmak için TIKLAYINIZ!...

AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR BAKANLIĞI

Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı'na bağlı Kars İl Müdürlüğü'de taşeron sonuçlarını açıkladı.

Kurumun resmi internet sitesinde yayınlanan listede 141 taşeron işçi ile ilgili sonuçlar yer aldı.

Listede 125 taşeron işçinin başvurusunun kabul edildiği, 16 işçinin başvurusunun ise reddedildiği kaydedildi.

İl müdürlüğünden yapılan açıklamada, "lana itiraz süresi 23.01.2017 tarihinden itibaren başlar, 3 gün sürelidir. İlan tebliğ yerine geçip ayrıca personellere tebliğ edilmeyecektir"denildi.

Başvuru sonuçları için TIKLAYINIZ!...

Kaynak : SGK Rehberi

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Ramazan aksoy 2018-02-06 16:18:29

BİTLİS EREN ÜNİVERSİTESİ
TAŞERON ELEMANLARININ SÜREKLİ İŞÇİ KADROLARINA GEÇİŞİ İLE İLGİLİ BAŞVURU SONUÇLARI


İLAN
696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname’nin 127. Maddesinin; Geçici 23 ve 24. Maddesi Gereği Taşeronda Çalışan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Geçişi Başvuru Sonuçları

24 Aralık 2017 Tarihli Resmi Gazete ’de yayımlanarak yürürlüğe giren 696 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ve 01.01.2018 tarih ve 30288 sayılı Resmi Gazete ’de yayımlanan Kamu Kurum ve Kuruluşlarında Personel Çalıştırılmasına Dayalı Hizmet Alımı Sözleşmeleri Kapsamında Çalıştırılmakta Olan İşçilerin Sürekli İşçi Kadrolarına Geçirilmesine İlişkin 375 Sayılı Kanun Hükmünde Kararnamenin Geçici 23 ve Geçici 24 üncü Maddelerinin Uygulanmasına Dair Usul ve Esasları belirlendiği tebliğde belirtilen kriterler dâhilinde yapılan ön inceleme ve esas inceleme sonucunda başvuruları kabul edilen ve edilmeyen kişilerin listesine ulaşmak için tıklayınız.
İlan Olunur. 06/02/2018