banner374
19 Eylül 2016 Pazartesi 22:07
#VatanseverMüsteşarYusufTekin Twitter'ı Salladı
Mebpersonel.com - #VatanseverMüsteşarYusufTekin hastagi Twitter'ı Salladı. Türkiye, MEB Müsteşarı Yusuf Tekin'e sahip çıktı.

Twitter üzerinde Yusuf Tekin hakkında akşam saatlerinde bir karalama kampanyası düzenlendi. PkkSevici MüsteşarYusufTekin hastagi ile saldıran Yusuf Tekin düşmanlarına çok güzel bir yanıt geldi.

#VatanseverMüsteşarYusufTekin hastagi Twitter'ı Salladı. Yusuf Tekin'e tüm çevrelerden destek geldi. Hastag Twitter Türkiye gündemine bomba gibi düştü.


Yusuf Tekin MEB içerisindeki terör bağlantılı personelleri yerinden ettiği için bu tarz saldırılara mağruz kalıyor. Mebpersonel.com olarak FETÖ ve PKK ile ilişkili çevrelere savaş açan Yusuf Tekin'in yanlız olmadığını ve halkın onun yanında olduğunu bildirmekten mutluluk duyarız.
 

www.mebpersonel.com

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Adana 3 ay önce

Meb i ayakta tutan ender insan

Avatar
kfk 3 ay önce

bakanları yönlendiren hocamız düşünün artık,eğitim ortada,öğretmen yok okulda bence istifa etsin bu kadar kul hakkı ona yeter tövbe etsin bence

Avatar
cuma karaalioğlu 3 ay önce

mağruz değil maruz olacak. imlaya dikkat.

Avatar
54 3 ay önce

yalvaran yalvarana bu ne ya dik durun karşı durulacak fetö dur müstesara niye yalvarıyorsunuz hakkınız varsa ararsınız bu ne ya