banner438

MEB ve İHH Bu Konuda Ne Adım Atacak?

Talip Geylan: MEB ve İHH Bu Konuda Ne Adım Atacak?

Kamudan Haber 25.01.2018, 22:17
MEB ve İHH Bu Konuda Ne Adım Atacak?

Türk Eğitim-Sen Genel Teşkilatlandırma Sekreteri Talip Geylan, Facebook hesabı üzerinden önemli açıklamalarda bulundu.

İşte o açıklamalar:

170 sözde aydın ve siyasetçi, Türkiye'nin Afrin operasyonunu durdurmasını ve müzakere yoluyla sorunların çözümü çağrısıyla milletvekillerine mektup gönderdi.
Aralarında eski Mazlum-Der Başkanı ve şimdiki İHH Mütevelli Heyeti üyesi Ahmet Faruk Ünsal da var.
Hani şu MEB protokolleriyle okullarımızda cirit atan ve yardım kumbaralarıyla finanse edilen İHH...
Devletimizin terörle mücadelesini zalimce bir savaş olarak nitelendiren, terör örgütüyle müzakereyi tavsiye eden ve yılllardır alışa geldiğimiz terör sevici bir dille kaleme alınan bu bildirinin sahiplerini şiddetle kınıyorum. Gencecik fidanlarımız VATAN için toprağa düşerken bu cüretin çok manidar olduğunu düşünüyorum.
Bakalım İHH ve MEB bu konuda ne adım atacak?

Yorumlar (2)
Ersan Salihoğlu 2 yıl önce
selamün aleyküm
gerekli açıklama i̇hh genel merkezinden de yapılacaktır muhakkak. ahmet faruk ünsal şu anda ihh ile bağı olmayan bir kişidir. site güncellenmediği için ismi sitemizde durmaktadır. asıl mesele i̇yilikte yarışan sınıflar projesine” 2018 yılında destek vereceğini açıklayan . tesin genel sekreteri hiç olmazsa siteden resim kopyalayana kadar ihh yetkililerinden bilgi alarak bu paylaşımı yapsa idi. kullanılan cümleler o kadar itici ve ruh halini ortaya koyucu ki: desteklerinde samimi olmadıklarını ortaya koymak açısından önemli. bilgiyi belge ile ispat edince iş tabi ortadan kalkıyor. o halde saldırabiliriz. bu açıklama okullarda karşımızıa sürekli getirilecek biz açıklayacağız enerji kaybından başka bir işe yaramayacak. i̇yilikler engel olmak için yapılmış bu açıklama diyecek tek söz var. i̇çi dışına yansımış..
Abdurrahman 2 yıl önce
Tes in genel sekreteri, karalama işini çok iyi yapıyor. Ahmet Faruk Ünsal İhh dan istifa etti. Ayrıca diyelim istifa etmedi. Bu konunun "her sınıfın bir yetim kardeşi var" projesi ile ne ilgisi var. Ne biçim bi eleştiri anlayışıdır. Bu hayırlı işler neden çok bu kadar batıyor birilerine,meyve veren ağaç taşlanır hesabı.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@