Mali Konular:
Öğretmenlere 3600 Ek Gösterge verilmesi kesinleşti

 Yılbaşında geçerli olmak üzere öğretmenlere 3600 Ek Gösterge verilmesi kesinleşti. Edindiğimiz bigilere göre öğretmenlere 3600 Ek Gösterge verilmesi çalışmaları bitti. Yılbaşından itibaren öğretmenlerin Ek Göstergesi 3600 olacak. Ek Göstergenin 3600 olmasıyla birlikte maaşlarda önemli bir değişiklik olmamakla birlikte gelir artışı emeklilikte hissedilecek. Böylece emekliliği dolan öğretmenlerin emekliliğe teşvik edilmesi sağlanmış olacak.

Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
recep 1 ay önce

ögretmenlere 3600 ek gösterge verilmiş ha ha ha ha yalancının mumu yatsıya kadar yanar. bu hükümet ögretmene 3600 ek gösterge vermezzzzzzzzzzzzzzz.

Misafir Avatar
keko 2 ay önce

bi̇si̇ne kirk gün deli̇ desen deli̇ olurmu. halk böyle bi̇r sözü kendi̇ arasinda çok kullanir. bi̇z ögretmenlerde 3600 ek gösterge verilecek yalanini söyli̇yeli̇mde i̇nşallah verirler

Misafir Avatar
mustafa 3 ay önce

başkaları hak verecek diye beklersek daha çok hayaller görürüz.her özlük hakkı mücadeleden geçer.mücadele ile kazanılan her hak çok değerlidir.

Misafir Avatar
Dursun Ali @fatma 5 ay önce

sen tava tencere çalmaya devam et,,, yıllarca bu millete bir faydalı hizmetiniz olmadı zaten...

Misafir Avatar
komik 10 ay önce

ben yürürüm yane yane 3600 ek gösterge oldu paye ne akilem ne divane gel gör beni 3600 aşkı neyledi. üstelik bu yalanlar kül eyledi.

Misafir Avatar
dalgacıya yanıt 10 ay önce

sen dalganı geçe dur bu güzel insan delikanlı başbabakan ögretmene 3600 ek göstergeyi yakında kamuoyuna açıklayınca utanacaksın.

Misafir Avatar
fatma 10 ay önce

ögretmen arkadaşlar daha bu hükümetin ögretmen emeklisine ögretmene çöp bile vermiyecegini anlıyamamışsınız yazıklar olsun. bu hükümet ögretmene 3600 ek gösterge versin bir daha ne tava nede tencere çalarım ha ha ha ha

Misafir Avatar
naciye 10 ay önce

oh allaha şükrolsun. başbakanımız 3600 ek gösterge verdi ögretmenlere. incinmiş onurumuz yerine buldu. belediye işcisinin emekli maaşına yaklaştık.

Öğretmene 363 polise 409 lira zam umudu
Öğretmene 363 polise 409 lira zam umudu

Haberi Oku