Meb Personeli:
31 NUMARALI REKLAM ALANI
2012 Alan Değişikliği Kılavuzu
 2012 Yılı Alan Değişikliği Kılavuzu, Bakanlığımızın www.meb.gov.tr adresinde kamuoyuna duyurulacaktır. Başvurular, 10-13 Eylül 2012 tarihleri arasında alınacak olup, atamalar 14 Eylül 2012 tarihinde yapılacaktır. Atananlar, yeni görevlerine 17/09/2012 tarihinden itibaren başlayacaklardır.
 2012 Yılı Öğretmenlerin İl İçi Alan Değişikliği Kılavuzu meb personel sayfasında yayınladıAlan Değişikliği Kılavuzu   için Tıklayınız..  


Ve Meb Beklenen Açıklamayı Yaptı

Alan Değişikliği Başvuruları 19-24 Eylül 2012 tarihleri arasında olacak
tıklayınız 
Mebpersonel.com Notu


Meb Alan Değişikliği Başvurularını Unuttu haberimiz için tıklayınız 

Meb daha önce yapmış olduğu açıklamada 10-13 eylül tarahleri arasında alan değişikliği için başvuruların alınacağını açıklamıştı. Saat 16:31 itibariyle Meb alan değişiliği kılavuzunu yayımlamadı ve başvuru sayfasını açmadı.www.mebpersonel.com
Anahtar Kelimeler
Misafir Avatar
İsim
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Misafir Avatar
bahri 2 yıl önce

sosyal bilgiler öğretmenleri alan değiştirebiliyor lar mı?

Misafir Avatar
cerencim 2 yıl önce

bu soruyu idarecilerine ve öğretmenlerine soracaksın

Misafir Avatar
ceren 2 yıl önce

aşağıda ki soruma cevap verirmisiniz lütfen benim için çok önemli

Misafir Avatar
ceren 2 yıl önce

meraba ben 11.sınıfa geçtim meslek lisesindeyim ve başka meslek lisesine geçiş yaptırmak istiyorum tabi görmediğim derslerin sorumluluğunu vermek şartıyla bu konu hakkında bilgi verebilirmisiniz acaba ?

Misafir Avatar
gly 2 yıl önce

kendi bransımda acık var ama başvuru yapamiyorum. alan değiştirmem lazimm. ne yapacagizz arkadaşlarr dava acsak ne olur?

Misafir Avatar
buycu @nergis 2 yıl önce

hayır alan değişikliği şuan sadece özür grubundakilere açık.

Misafir Avatar
nergis 2 yıl önce

arkadaşlar ben tarih mezunuyum sınıf öğretmeni olarak görev yapmaktayım özür durumum yok çalıştığım okulda sosyal bilgiler alan değişikliğine açılmış ben alan değişikliği yapabilecekmiyim lütfen bana bu konuda bilgisi olan bilgi verebilirmi

Misafir Avatar
MAHKEMELİK DURUM 2 yıl önce

Mahkemelik Durum!!! Arkadaşlar anladığım kadarıyla MEB, il dışına özür grubundan alan değişikliği yaptırırken Fen-Edb.Fak. mezunu olup da sistemde sınıf öğretmeni olarak görev yapanları Talim Terbiye Kurulunun 80/97 nolu karar çizelgelerine göre, aylık karşılığı okutabileceği ders olması münasebetiyle ortaokullara da alan değişikliği yaptıracaktır.Ama il içi alan değişikliğinde bu hakkı vermeyecektir.Yani Tarih mezunu birisi özür grubundan alan değiştirirse Sosyal Bilgileri isteyebilecek ama il içi alan değiştirmek isterse Sosyal Bilgilere izin vermeyecek.Sen liseye git diyecek.İşte tam bir mahkemelik olay.:>-)))Tazminat hakkı da saklı kalmak kaydıyla.

Turizm yolu, barış ve kalkınma yoludur.
Turizm yolu, barış ve kalkınma yoludur.

Haberi Oku