22 Kasım 2017 Çarşamba 21:05
24 Kasım Öğretmenler Günü Kampanyaları

24 Kasım her yıl öğretmenler günü olarak kutlanmaktadır. 2017 yılında 24 Kasım Cuma gününe denk geliyor. Öğretmenler gününe özel kampanyalar da duyurulmaya başladı.

Mebpersonel.com olarak 24 Kasım Öğretmenler Gününe özel kampanyaları sizler için derledik. Güncel liste halinde sizlerle paylaşıyoruz.

24 Kasım 2017 tarihine kadar listemiz güncellenmeye devam edecektir.

İşte 24 Kasım'a Özel Öğretmenler Günü Kampanyaları:

1- THY'den Öğretmenlere İndirimli Bilet. Detaylar İçin TIKLAYINIZ

2- TCDD'den Öğretmenlere İndirimli Bilet. Detaylar İçin TIKLAYINIZ

3- PTT'den Öğretmenlere İndirim. Detaylar İçin TIKLAYINIZ

4- LC Waikiki belli ürünlerde yüzde 15 indirim uygulayacak.

5- İBB sosyal tesislerinde yüzde 20-25 indirim uygulanacak.

6- Vialand Tema Park, 18-30 Kasım tarihleri arasında tüm öğretmenlere ücretsiz olacak.

Güncellenecektir...

Diğer Kampanyalar:

TELEFERİKLE ULAŞIM
Uludağ ile Bursa arasında yarım asırdır alternatif ulaşım sağlayan teleferik, 20-26 Kasım’da öğretmenleri ücretsiz taşıyacak. Teleferik A.Ş Genel Müdürü Erdal Ey, Türkiye’nin istikbalinin öğretmenlerin tutuşturduğu eğitim meşalesiyle daha aydınlık olacağını belirtti. 

SARIKAMIŞ’TA ‘HATIRA ORMANI’, VEZİRHAN’DA FİDAN DİKİMİ
Kars’ın Sarıkamış ilçesinde bir araya gelen öğretmenler ve orman muhafaza memurları, ilçede görev yapan 824 öğretmenin her biri adına bir fidan dikerek “24 Kasım Öğretmenler Hatıra Ormanı” oluşturdu. Etkinliğe katılan Sarıkamış Orman İşletmesi Müdür Yardımcısı Şener Arifoğulları, “Amacımız öğretmenlerimizin adının yaşayacağı bir hatıra ormanı oluşturmak. Bu nedenle öğretmen arkadaşlarımız ve personelimiz ile sarıçam, huş ve ladin fidanı diktik” dedi.

Bilecik’in Vezirhan Beldesi’nde de 24 Kasım Öğretmenler Günü anısına fidan dikimi yapılacak.  Vezirhan Belediye Başkanı Mehmet Duymuş, “24 Kasım Öğretmenler Günü anısına beldemizde boş bulunan arazilere fidan dikimi gerçekleştireceğiz. Gelecek nesillere daha yeşil bir Türkiye için emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.

“BUL-KAZAN” KAMPANYASI
Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi(AVM) Öğretmenler Günü’ne özel “Bul-Kazan” kampanyası düzenliyor. Öğretmenler Günü’ne özel gerçekleştirilecek kampanya kapsamında 22-26 Kasım tarihleri arasında toplamda ya da tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Lucky Card sahipleri fiş ya da faturalarını danışma bankosunda işletip, birinci katta kurulacak olan dijital ekranda Bul-Kazan oyununu oynayacak. 20 kutucuğun olduğu ekranda sırasıyla kutuları açacak olan müşteriler aynı hediyelerin bulunduğu kutucukları açtıklarında o hediyenin sahibi olacaklar. Birçok hediye seçeneğinin bulunduğu kampanyada ziyaretçiler eğlenirken hediyeler kazanacaklar. AVM ziyaretçilerinin ister bir mağazadan, isterlerse farklı farklı mağazalardan yapacakları alışverişlerinin toplamı 150 TL’ ye ulaştığında, yapmaları gereken tek şey Lucky Card bankosuna uğramak.

81 İLE BİRER HEDİYE
Milas Kaymakamlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İlçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü işbirliğinde 24 Kasım Öğretmenler Günü nedeniyle, 81 ilde 81 öğretmene, Milas’ı hatırlatacak özel hediyeler gönderilecek. ‘Hediyem 81 ilin 81 öğretmenine’ adlı proje kapsamında hazırlanan koliler, öğretmenlere gönderilecek. Kaymakam Eren Arslan, “81 ilimizde 81 öğretmenimizin bizzat isim ve adreslerine ulaştıracağımız bu kolilerin içerisinde ilçemizin simgeleşmiş ürünlerinden sadece birkaçı var. Öğretmenlerimize yazdığımız mektup da kolinin içerisinde yer alıyor” dedi.

ANKARA, İSTANBUL VE KEPEZ’DE SERGİ
Kepez Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliğiyle ‘24 Kasım Öğretmenler Günü Resim Sergisi’ düzenlendi. Erdem Bayazıt Kültür Merkezi’nde açılan resim sergisindeki eserler, Kepez’deki okullarda görev yapan öğretmenler tarafından yapıldı. Çoğunluğu resim öğretmeni olan eğitmenler, çeşitli tekniklerde yaptıkları 40’a yakın resim çalışmasını bu sergide bir araya getirdi. Çok sayıda öğretmenin katılımıyla açılan sergi 30 Kasım’a kadar gezilebilecek.

Ankara’da öğretmenlik mesleğinin tarihsel gelişimini gösteren “Öğretmenim” adlı fotoğraf sergisi açıldı. Milli Eğitim Bakanlığı ve Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı işbirliğinde, Türkiye’nin eğitim-öğretim tarihinde okul ve sınıf ortamlarını yansıtan siyah-beyaz fotoğraflar Ankara Kızılay Metro Sanat Galerisi’nde sergileniyor. Serginin açılışında Ankara Güzel Sanatlar Lisesi öğrencileri de bir müzik dinletisi sundu.

İstanbul’da ise, İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından, il genelinde görev yapan öğretmenlerin eserlerinden oluşan sergi, Anadoluhisarı Sabancı Öğretmenevi’nde açıldı. Açılış törenine İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, Beykoz Kaymakamı Ahmet Katırcı, Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü Kazım Bozbay ve İstanbul genelinde görev yapan öğretmenler katıldı. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürü Ömer Faruk Yelkenci, öğretmenlerin her zaman hatırlanarak desteklenmesi gerektiği inancında olduğunu paylaşan belirterek, “Öğretmenleri desteklemek, çocuklarımızın geleceği açısından büyük bir realite olarak karşımızda duruyor. Genellikle birçok etkinlikte öğrencilerimizin faaliyetleri sergilenir ama bu hafta öğretmenlerimizin eserlerini sergiliyoruz” dedi.

MOBİLYADA YÜZDE 25 AVANTAJ
Evgör Mobilya, her yıl 24 Kasım’da tekrarladığı “Canım Öğretmenim” kampanyası kapsamında, tüm eğitim çalışanları mobilyalarını net yüzde 25 indirimli alabiliyor. Evgor.com.tr sitesi ile Evgör mağazalarından yapılan mobilya ve aksesuar alışverişlerinde geçerli kampanya, Öğretmenler Günü’nde başlayıp, 30 Kasım’a kadar sürecek. Ayrıca dileyen eğitim çalışanları, peşin fiyatına farklı vade seçeneklerinin yer aldığı “Ön Ödemeli Satış” uygulamasından da yararlanabiliyor.

HIZLI TRENDE YARI ÜCRET
TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdürü Veysi Kurt, 24 Kasım Öğretmen Günü'nün kutlanacağı hafta yüksek hızlı tren ile anahat trenlerine bilet alan öğretmenlerin, istedikleri tarihte yüzde 50 indirimli seyahat edebileceklerini açıkladı.

ÖĞRETMENE VE YAKINLARINA İNDİRİM
Öğretmen kimliği, eğitimci belgesi ve öğretmenlik yaptığına dair okulundan ya da bağlı olduğu eğitim kurumundan aldığı belge ile birlikte Tema Park gişelerine giden öğretmenler ve İl MEB personeli kendileri ücretsiz, yanlarında getirdikleri aileleri ve yakınları tam bilet ücreti üzerinden yüzde 50 indirimli faydalanabilirler. Kampanya, 18-30 Kasım tarihleri arasında, MEB, Özel Okul, Kolej, Halk Eğitim merkezi, İSMEK, Bilgi Evi ve diğer tüm eğitim kurumlarına bağlı öğretmenler için geçerli.

-Fiat'tan Öğretmenlere özel 4.250 TL’ye varan indirim, Fiat showroom’larında!

Kampanya, 2-30 Kasım 2017 tarihleri arasında 0 km Fiat otomobil (124 Spider hariç) ve Doblo Combi, Fiorino Combi alımlarında Fiat showroom’larında geçerlidir. 4.250 TL indirim Fiat 500X CrossPlus 1.4 Multi Air 170 HP AT9 4X4 versiyonu için %3 oranı üzerinden hesaplanmış olup diğer otomobil modellerinde araç bedeline göre %3 indirim oranına göre hesaplanacağından indirim tutarı farklılık gösterebilir. 0 km Doblo Combi ve Fiorino Combi modellerinde ise 1.000 TL indirim sağlanacaktır. Kampanya, Milli Eğitim Bakanlığı ve tüm özel kuruluşlarda görev yapan çalışan ve emekli tüm öğretmenler için geçerlidir. Kampanyadan faydalanabilmek için öğretmen kimlik kartını satış danışmanına beyan etmeniz gerekmektedir. Kampanya, filo ve diğer özel satış indirimleriyle birlikte kullanılamaz.

-Matmazel Öğretmenler Günü Kampanyası 2017

Çantadan cüzdana, eldivenden, parfüm ve valize kadar uzanan geniş yelpazedeki ürünlerini, her kesimden bayanların beğenisine sunan Matmazel, 24 Kasım Öğretmenler Günü'ne özel Tüm Çantalarda 1 Alana 1 Bedava Fırsatı sunuyor.

Kampanya 14-30 Kasım 2017 tarihleri arasında, markalar ve valizler katagorisi hariç tüüm alışverişlerde geçerlidir.

-Garanti Bankası: 31 Aralık'a kadar öğretmenlere avantajlı konut kredisi sunuyor.

- ArenaPark: Trend Card sahibi tüm öğretmenlere anında 100 puan hediye ediliyor.

- Evgör Mobilya: Yeni evlenecek olan ya da evini yenileyen öğretmenler Evgör mağazalarından yapacakları alışverişlerinde yüzde 20 daha az ödeyecek. 

- Beta: 24-25 Kasım tarihlerinde düzenlenecek BETA'nın özel kampanyası kapsamında öğretmenlere özel indirim sunuluyor. Ayrıca Garanti Bankası kredi kartları ile alışveriş yapan müşterilere ise +3 taksit avantajı sunulacak.

- TTNET: 'Kamuluya Her Şey Dahil' kampanyasını tercih edenlere, 50 liralık CarrefourSa hediye çeki sunuyor.

MEBPERSONEL.COM / ÖZEL HABER

Son Güncelleme: 22.11.2017 21:32
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
Arzu 2017-11-17 08:37:59

Gülünç olmayın öğretmenin saygıdan başka bir şeye ihtiyacı yok

Avatar
Derya 2017-11-18 16:05:22

Sanki bunlardan sadece öğretmenler yararlanıyor.meslegimizin adını ticaretinize alet etmekten vazgeçin artik

Avatar
fethi 2017-11-18 22:57:28

24 kasımda öğretmenlere niye bir maaş verilmiyor

Avatar
Yaso 2017-11-19 12:13:15

Bizim hediyeye ihtayacımız yok.Saygı ve sevgi dolu nesiller yetiştirebilirsek ne mutlu bize.

Avatar
fethi 2017-11-18 23:33:03

24 kasımda öğretmenlere niye bir maaş verilmiyor

Avatar
Ali 2017-11-19 11:35:16

Ne büyük indirimler

Avatar
izzet 2017-11-19 17:36:28

Okulda gelen gidenin hesap sorduğu çok basit bir şekilde herkesin rahatça suclayabildigi bir görevde çalışmaya çalışırken ne kampanyasi.

Avatar
Ogretmen 2017-11-19 17:46:29

Hakaret edilmesin saygi istemiyorum