banner374
01 Ağustos 2012 Çarşamba 17:35
32 derslikli okulun 3 ayda bitirilmesi sözü tutuluyor
GAZİANTEP (CİHAN)- Gaziantep'in Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, Başbakan'ın 3 ayda tamamlanmasını istediği okulda eğitim ve öğretimin eylül ayında başlayacağını söyledi.

Başkan Tahmazoğlu, 32 derslikli okul inşaatını gezerek incelemelerde bulundu. Tahmazoğlu, "15 Mayıs'ta temelini attığımız okulumuz Akkent Mahallesi'nde yapılacak ilk okul olma özelliğini taşıyor. Burası aynı zamanda Gaziantep'te en kısa sürede tamamlanan okul olacak." dedi.

5 katlı okulun kaba inşaatının tamamlandığını belirten Tahmazoğlu, "Şimdi iç kısımlarda boya çalışması başlayacak. Hedefimiz bu okulumuzu ağustos ayı içinde bitirip, eylül ayı içinde eğitim öğretime açmaktır. Bu okulumuz Akkent Mahallesi'nde yapımına başlanan ilk okul olması nedeniyle çok önemli. Ayrıca Başbakanımız okulumuzun 3 ay gibi kısa sürede tamamlanmasını istemişti. Biz de müteahhitimizle bunu konuştuk. Sağolsun büyük fedekarlık yaparak, gece gündüz demeden çalışmalarını sürdürdü. Bu okulumuz belki de Gaziantep'te en kısa sürede tamamlanan okul olma unvanını kazanmış olacak. Şimdiden okulumuzun hayırlı uğurlu olmasını diliyorum." diye konuştu. CİHAN
banner182
Son Güncelleme: 01.08.2012 17:35
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol