banner374
25 Kasım 2016 Cuma 15:48
6000 Öğretmen Göreve İade Edildi

6000 Öğretmen Göreve İade Edildi. Konu ile ilgili Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk twitter hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. İşte Türk Eğitim Sen Genel Başkanı İsmail Koncuk'un o açıklamaları:

6000 kişinin iade yazıları valiliklere gönderilmeye başlandı ancak bunların ağırlıklı olarak eylemdenaçığa alınanlar olduğu anlaşılmaktadır. Diğer sebeplerle açıktakilerin iadesinde bakanlıkların bu kadar ağır davranması anlaşılmazdır.Açığa almada süper, iadede kaplumbağa hızı. İhraçların iadesinde ise şuana kadar hiç bir gelişme olmamıştır. İş ve işlemlerin nasıl yürütüldüğü hiç kimse tarafından açıklanmamaktadır. Gerek açıkta bekleyenlerin gerekse ihraç olan kişilerin göreve iadesinde hızlı davranılmalı ve ihraç kriterleri tamamen değiştirilmelidir.

banner182
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
ogretmen 2 hafta önce

mardinden aciaga alinan bir ogretmen olarak canimiz yaniyor mardinde 11 ogretmen iade edildi. tek sucumuz mardinde mi ogretmen olmak . mardin valiligine mardin millet vekillerine sesleniyoruz lutfen bize sahip cikin.

Avatar
kimyacı 2 hafta önce

Adam bankaya para yatırdım diye ihrac ediyor.madem yasak sen devlet degilmisin kapatsaydın o tarihte bende yatırmazdım.

Avatar
derikviranşehir 2 hafta önce

bakıyorum site iadelerden rahatsız olmuş hatta haberi karartıp vermişler başlık atın yastayız .....habercilik bu değildir?!!!!!!!

Avatar
Furuat avni 2 hafta önce

Devlet kapatsaymış! He hee o kadar basit işler elde yeterli veriler olmadan nasıl yapacaktı devlet acaba? Sen devletin ekonomi kurallarına göre batırmaya çalıştığı bankaya ne diye para yatırdın peki? Hem devlet sizi başka nasıl tespit edebilirdi hepinizin aynı yerden emir aldığını bilmiyoruz sanki