banner374
13 Eylül 2012 Perşembe 02:19
Adana İl MEM Rotasyon İçin Düğmeye Bastı


İl/ilçe yöneticileri ile okul yöneticilerine geçen yıl seminer döneminde  e -konferans aracılığı ile seslenen Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ömer DİNÇER; “Özellikle okul yöneticilerinin son zamanlarda rotasyon dedikodusu ile çok huzursuz olduklarını görüyorum. Çok değerli arkadaşlar, bu dönemde biz rotasyon yapmayacağız, rahat olun. İşinize sahip çıkmanızı rica ediyorum. “

Sayın Bakan’ın bu konuşmasından sonra Eğitim Kurumları Yönetici Atama Yönetmeliğinde herhangi bir değişiklik yapılmadı. Bu sene rotasyon yapılmayacağını Sayın Bakan’ın ağzından duyan okul yöneticileri kesinlikle rotasyonun yapılamayacağına inanıyorlardı. Ancak il milli eğitim müdürlükleri zorunlu yer değişiklikleri için düğmeye basmak zorunda kaldılar.

Adana Milli Eğitim Müdürlüğü İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine mail göndererek zorunlu yönetici ataması yapılacağından 13 eylüle kadar rotasyona uğrayacak idarecilerin isimlerinin bildirilmesini istedi. Daha önce Kilis il milli eğitim müdürlüğü yer değiştirme için duyuruya çıkmıştı. Duyuruya çıkan illerin doğrusunu yaptığını belirtmek isteriz.

Adana il milli eğitim müdürlüğünün yazısı için TIKLAYINIZ

banner182
Son Güncelleme: 13.09.2012 02:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol